אוזניות תעופה וחשיבותן לטייסים

אוזניות תעופה הן מכשיר המגן עלינו מבעיות שמיעה ארוכות טווח ועוזר לשמור אותנו מחוברים לצוות שלנו כמו גם למערכת בקרת התנועה האווירית. לא ייאמן, אנו רואים שטייסים לרוב מבינים כיצד להתמודד עם אוזניות שאינן עונות על צרכים ספציפיים. רבים נרגזים מנוחותם הנוכחית וחווים כל הזמן כאבי ראש וכאבי אוזניים כדי להתחיל בהפרעה ובביטחון מופחת. טייסים אחרים מתוסכלים מכשלים בציוד האוזניות וגם החליפו לחלוטין את הפונקציונליות לאריכות ימים. טייסים רבים אחרים מושפעים מתדמית המותג כמו גם מההנחה שהמחיר הגבוה ביותר שווה למוצר המועיל ביותר.

האוזניות שלנו הן מכשירים המשמשים ברחבי העולם טייסים ואנשי צוות טיסה המטיסים כל דבר, החל ממשלוחים צבאיים, מסוקים, מטוסים עסקיים. למרות שהיעדים מגוונים כמו המטוסים הנשלטים, רובנו הפכנו לטייסים מעבר לרצון טיסה. לעולם אל תאפשר לאוזניות עם חוסר נוחות או עמידות לשדוד את ההתלהבות הזו.

שיעורי טיסה סטנדרטיים נמשכים בין שעה לשעתיים. טיסות קרוס קאנטרי בדרך כלל ארוכות בהרבה. כך או כך, תזדקק לאוזנייה מרגיעה. שום דבר לא יכול לחסל את כיף הטיסה כמו אוזניות לא נעימות ומתאימות.

ישנם היבטים רבים הקובעים אם האוזנייה שלך תהיה נוחה או לא. ארבעת האלמנטים הללו הם:

– לחץ הידוק

– משקל

– כוונון

– ריפוד

עם אוזניות טייס פסיביות המבטלות רעשים, נדרש מתח מהדק כדי לשמור על רעש. זהו באמת אחד מכמה יתרונות של אוזניות טייס ANR. הם אינם דורשים הידוק גבוה. מכיוון שלטייסים יש צורות וגדלים שונים של ראשים, הדרך הפשוטה ביותר למצוא את ההתאמה הטובה ביותר תהיה לבדוק מספר אוזניות. ברוב האוזניות יש ברגי אגודל לשינוי לחץ ההידוק.

אוזניות כבדות עלולות לגרום לאי נוחות בכתף ​​ובצוואר בטיסות ארוכות. כשאתה מחפש אוזניות טייס, בדוק את המשקלים הספציפיים של מספר אוזניות ובחר אחד קל אם בכלל.

ככל שיש לך יותר דרכים לשנות אוזניות, כך תוכל להתאים אותה אישית יותר לראש שלך. כאשר אתה מחפש אוזניות, בדוק את מספר הדרכים שניתן לשנות אותו.

הכמות הנכונה וסוג הריפוד במקומות האידיאליים נוטים לעשות את ההבדל האמיתי בין אוזניות מרגיעות לאוזן לא נוחה. שניים מהמקומות הנפוצים ביותר לריפוד יהיו כוסות האוזניים ומתחת לסרט הראש. חיפוש האוזנייה האידיאלית הוא אתגר שרבים מהטייסים מתמודדים איתו בפעם הראשונה. כדי לפשט את החיפוש הבעייתי, פשוט חפש בגוגל ביקורות כמו גם יתרונות וחסרונות לכל אוזניות. לאחר חיפוש מהיר שמתי לב לאתרים רבים המפורטים שסיפקו לי מידע נרחב בנושא סקירת אוזניות התעופה הטובה ביותר. לאחר ימים של חיפושים הגעתי להחלטה לרכוש את אוזניות התעופה Bose x. זה היה מחוץ לטווח המחירים המיועד שלי, אבל אני יותר מרוצה מההחלטה שלי ואחרי שעות טיסה רבות שהתחברתי מעולם לא היה לי נוח יותר לטוס!


Source by Kendall Smith

About admin

Check Also

The History of the Grumman Corporation: The Early Years

Origins and Biplanes: Synonymous with Long Island, the Grumman Corporation was one of the world's …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.