איזה ביטוח נסיעות מכסה טרור

מטיילים רבים מודאגים ממעשי טרור כשהם נוסעים לחו"ל. זהו דאגה נכונה מכיוון שיש אלפי פיגועים ברחבי העולם. למרות שרוב פעולות הטרור נמצאו במדינות המזרח התיכון, אירעו פיגועי טרור גדולים בערים אירופאיות בולטות הסואנות תיירים כמו ברצלונה ופריז. היו גם פעולות טרור במדינות אסיה שביקרו בהן תיירים כמו תאילנד והפיליפינים.

כשאתה נוסע למדינות שונות, תמיד משתלם לקבל ביטוח נסיעות מקיף. בעת בחירת ביטוח נסיעות, וודא שהם מציעים כיסוי משופר כדי לספק הפרעות נסיעות כחלק מהפוליסה הסטנדרטית. זה נותן כיסוי לפעולות טרור. כיסוי זה כחלק מביטוח הנסיעות שלך בהחלט ייתן לך שקט נפשי כי תהיה מוגן מפני סיכונים לא רצויים. שיבוש בנסיעות או ביטוח כוח עליון מספק כיסוי בנסיבות הבאות:

  • כאשר מלחמה או אירועים לוחמת גורמים לעיכוב הנסיעה במשך יותר מ -24 שעות.
  • כאשר אסון טבע או תנאי אקלים גדולים גורמים לעיכובים. דוגמאות לאסון טבע הן רעידות אדמה והתפרצויות געשיות. תנאי האקלים העיקריים כוללים טייפון והוריקנים.
  • אם הנסיעה חזרה מתעכבת יותר מ -24 שעות, הפוליסה בדרך כלל מספקת כיסוי להוצאות מזון ולינה.

להלן מספר תרחישים בהם ביטוח נסיעות מקיף הכולל כיסוי להפרעות נסיעות יעזור:

  1. אם פתאום פורצת מלחמת אזרחים במדינה שבה אתה נמצא וגורמת לעיכוב הטיסה חזרה הביתה, תוכל להחזיר את ההוצאות שנגרמו לביטוח הנסיעות שלך.
  2. אם נתקעתם מעבר לים מכיוון ששדה התעופה או אמצעי יציאה אחרים מהארץ סגורים, יתכן ותוכלו לדרוש הוצאות נסיעה כלשהן בעת ​​ההמתנה לטיסה חזרה.
  3. אם אינך יכול לצאת לטיול שלך או שאתה צריך לקצר את הטיול שלך בגלל המלצה של משרד החוץ האמריקאי או ממשרד החוץ האמריקאי או בגלל פיגוע טרור, ביטוח הנסיעות שלך יחזיר לך הוצאות.

אתה עשוי לחשוב שפעולות טרור או תסיסה אזרחית סביר להניח שלא יקרו במקום שאליו אתה נוסע. עם זאת, אירועי הטרור האחרונים במקומות בלתי צפויים גרמו למטיילים להיזהר יותר. יותר ויותר מטיילים שואלים את סיקור הטרור מכיוון שהם מודאגים ממעשי טרור אפשריים במדינה שאליה הם הולכים.

וודא שביטוח הנסיעות המקיף שלך כולל כיסוי טרור. רוב חברות הביטוח מציעות זאת כחלק מהחבילה שלהן.

להלן התנאים על מנת להיות זכאים לכיסוי טרור:

  1. יש לזהות את המצב כאקט טרור על ידי משרד החוץ האמריקאי, הממשלה המקומית שבה אירעה הפיגוע או ה- FCO.
  2. פעולת הטרור חייבת להתרחש בעיר או בסמוך לעיר המופיעה במסלול המטייל.
  3. פעולת הטרור בוודאי התרחשה תוך 7 עד 30 ימים ממועד הגעתו המתוכננת של המטייל.

Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.