ביטוח נסיעות באסיה – טיפים חינם מכרטיסי טיסה זולים בדקה

לאחר שביצעת את כל ההזמנות וקבלת כרטיס הטיסה הזול ביותר האפשרי, עדיין לא סיימת לגמרי. כן, אם אתה רוצה להימנע מצרות במהלך הטיול שלך מוטב שתוודא שביטוח הנסיעות שלך הושלם כראוי.

בכל פעם שאתה מתכנן טיול, בין אם לחופשה או לעסקים, אתה תמיד צריך להיות מוכן היטב. להשיג ביטוח נסיעות לפני היציאה יעזור לך להימנע מכל צרות ומתח שאתה עלול להיתקל בו. אתה יכול להרגיע את דעתך בידיעה כי חפציך ובטיחותך מבוטחים.

כאשר אתה מזמין את כרטיס הטיסה שלך, אני מציע שתכלול תמיד את ביטוח הביטול. רוב אונליין הזמנת כרטיס טיסה השירותים מספקים שירות זה והוא זול מאוד. אז זה יהיה טיפשי לקחת את הסיכון. דמי ביטול אינם הכרחיים מאפשרים לך לבטל את הטיסה שלך בכל המקרים, אך לפחות מכל בעיה רפואית או מכל סיבה מרכזית שאתה אמור לקבל החזר כספי או לפחות חלק ממנה. כמובן שחלק מהכרטיסים מאפשרים לך לבטל את הטיסה שלך בכל מצב, אך בדרך כלל מדובר באפשרות הזמינה לכרטיסי טיסה יקרים יותר.

אחרי זה תצטרך להשתפר ביטוח בריאות לנסיעות. הבחירה תלויה במצב הבריאותי הנוכחי שלך, המדינה שבה אתה מבקר, כמו גם ארץ המגורים שלך. אם לביטוח הבריאותי הנוכחי שלך יש כיסוי מלא וללא הגבלה תקף בכל מדינה, לא תצטרך לקנות אחד חדש. עם זאת, רוב הזמן הביטוח כולל תנאים שאינם מאפשרים לך לחרוג מעלות מסוימת. במקרים מסוימים, תהיה לך מגבלה מרבית המוגדרת בבירור. תשלום זה מבוסס בדרך כלל על דמי הטיפול הרפואי הציבורי במדינתך. אז אם אינך בטוח, עליך לבדוק את הנקודה הספציפית הזו לפני שתקבל את ההחלטה שלך. וכמובן, תצטרך לקבל מושג לגבי העמלה החלה בדרך כלל במדינה שבה אתה רוצה לבקר.

לדוגמה, אם אתם מתכננים לטייל באסיה ואתם מגיעים מאירופה, לא בהכרח תתקלו בבעיות ברוב המקומות. אך שים לב שמדינות כמו סינגפור או אוסטרליה עשויות להיות יקרות יותר ממדינות אירופאיות מסוימות. אני יודע שחלק מהאנשים מקבלים הפתעה גדולה כשהם חוזרים לארצם ומבקשים מחברת הביטוח להחזיר את החשבונות.

במקרה, יש לך סכום קבוע שצוין בבירור בפוליסת הביטוח שלך. אני מציע לך להשתמש באחר ביטוח נסיעות בריאות. רק להיות על הצד הבטוח. אתה אף פעם לא יודע מה עומד לקרות. זה כבר מספיק קשה להיות מעורב בכל סוג של תאונה במהלך החגים. אתה לא צריך לדאוג מהיכולת שלך לכסות את החיובים במהלך המחלה שלך. במדינות רבות הם לא יקבלו אותך בבית החולים אלא אם תציג בפניהם הוכחת ביטוח מוצקה או כרטיס אשראי מלא.

נקודה נוספת שיש לבדוק לפני יציאתכם היא לוודא, בכל ביטוח שתחליטו להשתמש בו, שהוא כולל החזרה. יש כמה מקומות באסיה, אתה מעדיף לחכות במטוס ולא להירפא בבית החולים שלהם. במיוחד כשאתה מתרחק מהעיר הגדולה.

אתה גם רוצה לבדוק אם ביטוח הנסיעות שלך מכסה את אובדן המטען, או את העלות של טיסה חסרה וכו '. ביטוח כלשהו יכסה אפילו את הכסף האבוד שלך. בדוק את הכיסוי המרבי עבור כל פריט; בדוק את התנאים וההגבלות וכו '. נראה שזה הרבה עבודה, אבל זה באמת יכול לעזור לך להפוך את החופשות שלך למרגיעות יותר.

אחרי שכל זה נעשה. אל תשכח לצלם את כל המסמכים שלך ולשמור אותם במקום נפרד. ולסיום, תהנו וטיול נעים.


Source by Chris Hanten

About admin

Check Also

כיצד להוזיל את הוצאות הנסיעה

עובדה ידועה שכולנו אוהבים לטייל, אבל במאמר הקודם שכתבתי הזכרתי את הכישלון הגדול ביותר שלנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.