ביטוח נסיעות – מכסים אתכם

מתכננים לנסוע בקרוב? האם כדאי לרכוש ביטוח נסיעות? זו שיחה קשה אם ההוצאה של הכסף הנוסף שווה את זה. האם אתה מעל גיל 50? ביטוח הנסיעות עולה משמעותית ככל שמתבגרים. אם אתה מוציא הרבה כסף על טיול, ביטוח נסיעות הוא חובה.

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות מכסה את היסודות הבאים:

  • ביטול טיול או הפרעה

  • רְפוּאִי

  • פינוי חירום

  • כבודה

  • עיכובי טיסות וביטולים

ביטוח נסיעות – מה זה אומר עבורך?

ביטול טיול מתייחס לביטול לפני הטיול ואילו הפרעה בטיול מתייחסת לבעיה במהלך הטיול שלך. מה אם אתה או אחד מחברי הטיול שלך נפגעים או חולים ואתה צריך לבטל את התוכניות שלך. כאן ביטוח נסיעות בא להציל.

מה אם יש לך מקרה חירום רפואי? חושבים שאתם מכוסים בביטוח הרפואי שלכם? אתה עשוי להיות. אך רוב פוליסות הביטוח הרפואי אינן מכסות אותך מחוץ לארה"ב. Medicare לעולם לא מכסה אותך כשאתה נוסע לחו"ל. גלה אם אתה מכוסה בעת נסיעה ליעד הבא שלך.

מה קורה אם אתה חולה וצריך להעלות אותו באוויר? או שאתה צריך טיפול רפואי בטיסה הביתה. זה יכול להיות יקר מאוד.

הגעתם ליעד רק כדי לגלות שאין לכם מזוודות? מה אם אתה מוכן לעלות לשייט? עכשיו מה? ביטוח נסיעות ישלם עבור פריטים חיוניים עד שמציאת המטען תימסר אליכם. מה אם זה לא יופיע לעולם? הקפד לרשום רשימה של פריטים שארזת לטיול שלך. יתרה מכך, שמור כמה שיותר קבלות על פריטים אלה. אם המטען שלך נגנב, הקפד להגיש דו"ח משטרה. זה יעזור בהגשת תביעת ביטוח.

הגעת לשדה התעופה רק כדי לגלות שהטיסה שלך התעכבה? מה אם העיכוב גורם לך להחמיץ את טיסת המשך שלך? ביטוח נסיעות יחזיר לכם את השהות במלון וארוחות בזמן ההמתנה ליציאה לטיסה הבאה. אבל מה אם הטיסה שלך יוצאת בזמן ואתה נתפס בתנועה ומתגעגע לטיסה שלך? כנראה שאתה לא מכוסה.

ביטוח נסיעות – האם אני באמת צריך את זה?

בדוק במדיניות בעל הבית שלך. הוא עשוי כבר לכסות דברים כמו מטען אבוד. הקפד לבדוק את סכום הכיסוי המרבי מכיוון שהוא עשוי להיות מוגבל בתשלום. בדוק את הביטוח הרפואי שלך וברר מה מכוסה כשאתה נוסע מחוץ לבית. ודא אם אתה מכוסה בעת נסיעה לחו"ל. לבסוף, בדוק את כיסוי כרטיס האשראי שלך. חלק מכרטיסי האשראי יספקו ביטוח מוגבל אם הטיול הוזמן באמצעות כרטיס האשראי שלהם. אם יש לך כרטיס אשראי של חברת תעופה, בדוק עם הכיסוי שלו. הם עשויים לקבל כיסוי טוב יותר אם אתה נוסע איתם. אבל ייתכן שכרטיסי האשראי לא יכסו אותך על כך שאתה מועבר הביתה. ביטוחי בריאות וכרטיסי אשראי אינם מכסים בדרך כלל מצבי חירום בנסיעות.

לאחר שתחליט שאתה צריך ביטוח נסיעות, קרא את האותיות הקטנות. בדוק אם יש מגבלות זמן בנוגע לרכישת ביטוח לפני הטיול שלך. גלה אם כל הטיול שלך מכוסה. וודא שהיעד שלך מכוסה. אם הממשלה מזהירה אותך לא לבקר במדינה מסוימת, ייתכן שלא תהיה מכוסה אם תלך לשם.

מה אם אתה חולה? הקפד לרשום את כל התרופות שאתה נוטל כרגע. אי ביצוע פעולה זו עלול לפסול את המדיניות שלך. מה אם בן משפחה בבית חולה ואתה רוצה לקצר את הטיול שלך. רוב פוליסות ביטוח הנסיעות אינן מכסות זאת אלא אם מדובר במוות במשפחה. ישנה אפשרות שנקראת "ביטול מכל סיבה שהיא". אם יש לך קרובי משפחה מבוגרים יותר בבית, מומלץ לשקול אפשרות זו לשקט נפשי. זה יאפשר לך לקצר את הטיול ולחזור הביתה מכל סיבה שהיא. גם אם רק שינית את דעתך והחלטת לא ללכת.

בדוק את האותיות הקטנות והחליט אם רכישת ביטוח נסיעות מתאימה לך. יכול להיות שאתה שמח שעשית זאת!


Source by Vickie Cooper

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.