גישת מכירת מטוסים פרטיים בשוק הקונים הקשה של 2019 – עבודה עם שותפים מהימנים ואמינים

2019 הפכה לשוק הקונים מאחר ש -55 מתוך 404 אופנוע הוקרים 800XP ברחבי העולם היו זמינים כעת למכירה, (המייצגים 14% מכלל הצי כולו), מה שהופך את זה לשוק מאתגר למכירת מטוס סילון פרטי מסוג Hawker 800XP או אחרים.

מתווכי ייעוץ, כמו The Private Jet Company, שומרים על קשר קבוע עם הקונים והמוכרים לאורך שנים כדי לענות על שאלות או חששות הקשורים לתעשיית התעופה הפרטית, מגמות מחירי מטוסים, בעלות על מטוסים פרטיים ואינטרסים עתידיים וכתוצאה מכך הפכו ליועצים מהימנים. לכל נושא תעופה פרטית.

מוקדם בתהליך הבדיקה גילו פקחינו המומחים כי לאחר הצבת המטוס אצל המפעיל החדש שלו, הבעלים הוריד את המנוע ברמה הגבוהה ביותר ותוכניות שירות התחזוקה של APU שהועברו עם המטוס עם הרכישה. יעצנו לאחוזה כי היעדר התוכניות APU ותנועות מנוע מהווה הפחתה משמעותית בערך המטוס.

האחוזה הסכימה להמלצתנו והחליטה לרשום מחדש את המטוס במנוע ברמה הגבוהה ביותר ותוכנית שירות תחזוקה של APU.

למרות שהבעלים טס רק 100 שעות בשנתיים שחלפו מאז שהמנועים ו- APU לא נרשמו מתוכניות שירות התחזוקה, יצרנית המנועים, האניוול, דרשה בדיקת רישום מלאה והערכת ביצועים של המנועים לפני קבלת תוכנית תחזוקה חדשה של APU.

על פי המלצת חברת Private Jet, האחוזה העסיקה את דאלאס איירמוטיב לבצע את בדיקת הרישום מחדש למנועים, מאחר שעשו את בדיקות אמצע החיים של מנועים אלה בשנת 2011. לאחר בדיקה חוזרת נמצאו המנועים במצב מצוין והוניוול הסכים לרשום מחדש את המנועים. בהתבסס על המשא ומתן הישיר שלנו עם Honeywell על סכום הרכישה מחדש, הצלחנו להבטיח הנחה משמעותית לבעלים.

עם סיום הבדיקה ל -20 שנה והמנועים וה- APU נרשמו מחדש לתוכניות ברמה הגבוהה ביותר, יצרנו קשר עם קונים פוטנציאליים ששאלו לגבי המטוס. קונה אחד הציע את התנאים הטובים ביותר ולאחר כמה משא ומתן מטעם העיזבון, בוצע הסכם רכישה. הבעלים החדש היה מפעיל קינג אייר במערב התיכון שרכש את המטוס הראשון של החברה.

הקונה הסכים לקבל את בדיקת ה- G האחרונה ב -20 שנה כבדיקת טרום הרכישה שלהם ועסקה חלקה נחתמה על ידי מסירת שדרוג גבוה, שנבדק לאחרונה ותוכנן במלואו בהוקר 800XP. הן הקונה והן המוכר היו מרוצים לחלוטין מהעסקה ומתוצאתה.


Source by Robert Baron

About admin

Check Also

The History of the Grumman Corporation: The Early Years

Origins and Biplanes: Synonymous with Long Island, the Grumman Corporation was one of the world's …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.