דברים מהנים לעשות באוסטין, טקסס, עם החברים שלך לאוכל

אוסטין, והסביבה, מלאים במקומות לחקור. החל מטיולים במסלולי החגורה הירוקה הרבים ועד ליהנות מאוכל ומשקאות טעימים במקומות נופיים שונים, תוכלו למצוא הרבה רעיונות שיעסיקו אתכם ואת חבריכם. אם אתה וחברך אוכלים, התמונה רק הופכת ורודה יותר. להלן רשימה של דברים מהנים לעשות באוסטין, טקסס עם חבריכם האוכלנים.

  1. התחל וסיים את היום עם טאקו.

  • אוסטין ידועה בהרבה דברים, כולל טאקו לארוחת בוקר. דרך נפלאה להתחיל את היום היא לבדוק כמה ממשאיות אוכל טעימות רבות הנמצאות בכל רחבי העיר. משאית הטאקו של ורה קרוז דורגה כחלק מטאקו ארוחת הבוקר הטובים ביותר בעיר כולה!

  • גם כשאתם לא נמצאים ליד משאית אוכל, יש הרבה מסעדות טעימות המגישות טאקו לטרוף. טורצ'י'ס היא מסעדה מבוססת טאקו שהתרחבה בכל רחבי העיר ומחוצה לה. מסעדות אלה ידועות בטאקו גורמה ויצירתי יותר בטאקו הרחוב הטיפוסי, וממשיכות לצבור פופולריות וכתוצאה מכך, לקוחות רבים מתחילים ומסיימים את יומם בטאקו.

  1. יקבי טקסס

  • באזור שמסביב יש הרבה יקבי טקסס היוצרים יינות טעימים ומספקים סיורים, מיקומי טעימות נופיים והרבה אירועי טעימות יין. אתה יכול לבלות את כל זמנך בפשוט לקפוץ בין יקב ליקב. יקב אוסטין ויקב אוסטין מותאם אישית הם כמה מקומות לבדוק.
  • אם ברצונכם להישאר במיקום מרכזי בעיר, ישנם מקומות רבים של טעימות יין שישמחו להגיש גם את היינות מהסביבה. חדר הטעימות של טקסס אדומים ולבנים מציע מקום במיקום מרכזי לטעום יינות שאתה רוצה וניתן לסמוך על סוחר היין אוסטין לייבא או לאתר את היינות החמקמקים שאתה מחפש.

  1. מרכיבים מקומיים המיוצרים בטקסס

יש הרבה חברות המייצרות מוצרים באיכות גבוהה המנוצלים בכל רחבי הארץ. חברת הזיתים של טקסס היל קאנטרי יוצרת חומץ בלסמי טעים מיושן, שמני זית, ואפילו יש חנות מתנות מלאה ברעיונות מתנה נהדרים, כולל סטים ראשוניים עם דוגמאות של המוצרים המשובחים שלהם. הטיול ממוקם בהיל קאנטרי בפאתי אוסטין, שווה את היופי הנופי והמוצרים יוצרים מתנות מושלמות לחנוכת בית.

בדוק את המיקומים האלה בפעם הבאה שאתה וחבריך, בני משפחה או מבקרים רוצים ליהנות מהרפתקאות אוכל באוסטין ובסביבתה.


Source by Christopher Rivera

About admin

Check Also

אטרקציות באנגולמה, חיי לילה ומידע על טיולים

מדריך טיולים באנגולמה אנגולמה היא עיר ייחודית בדרום צרפת. היא עיר הבירה של מחלקת שארנטה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.