האם אני צריך ביטוח נסיעות?

בביטוח הבריאות בארצות הברית, בניגוד למדינות רבות אחרות, אתה יכול למצוא עשרות תוכניות Blue Cross Blue Shield. מאות ביטוחים מסחריים רגילים ועוד כל כך הרבה תוכניות ביטוח בריאות כמו תוכניות טיפול מנוהל-קופות חולים, PPO ו- PPG. עבור חלק מהמטיילים, ייתכן שיש להם Medicaid, ולאלו מעל גיל 65 יש להם Medicare. לכל סוגי התכניות השונות הללו יש יתרונות רבים, עלויות, השתתפות עצמית, אי הכללות והגבלות.

אז חשוב לפני שאתה נוסע ובדוק את מדיניות הבריאות הקיימת שלך כדי לראות על מה היא משלמת. זה עשוי להחזיר לך עד 100% מהעלות של טיפול רפואי דחוף כשאתה מחוץ למדינה, כמובן, ללא כל השתתפות עצמית או השתתפות עצמית.

עבור טיפול בחירום מעבר לים אתה עשוי להיות מכוסה אך סביר להניח שתצטרך להתקשר לחברת הביטוח שלך או לקופת החולים בארצות הברית על כל הטיפולים שצריכים לקבל אישור.

בדוק זאת עם תוכנית הבריאות שלך לפני שאתה יוצא מהבית מכיוון שאי קבלת אישור מקופת החולים או מחברת הביטוח עלולה לגרום לכך שלא תקבל החזר אם תגיש מאוחר יותר תביעה.

אם פוליסת ביטוח הבריאות שלך אינה מכסה את העלות הרפואית שלך בחו"ל, או אם אין לך כיסוי כלשהו, ​​עליך לשקול רכישת פוליסת ביטוח בריאות נסיעות.

גם אם ביטוח הבריאות הנוכחי שלך ישלם חשבונות רופאים ובתי חולים כשאתה מחוץ למדינה, ייתכן שתרצה לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות בכדי לקבל הטבות חשובות אחרות כגון כיסוי עבור הובלה אמבולנסית ותשלום הוצאות רפואיות באתר.

עם כמה מחלות ספציפיות כמו סוכרת, COPD, אפילפסיה וכו 'כשאתה נוסע זה לא יכול להיות מכוסה אז הקפד לדבר תחילה עם סוכן ביטוח הבריאות שלך לפני שאתה נוסע ולאחר מכן לראות מה מכוסה.

כשאבי נוסע הוא אכן מקבל ביטוח נסיעות, לא לטובת ביטוח הבריאות, אלא למקרה שהוא יחלה ולא יוכל לקחת את הטיול בזמן שהוא אמור לנסוע. כך הוא יכול לקבל את כספו בחזרה.


Source by Fern Kuhn

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.