האם ביטוח נסיעות מכסה טיסה מאוחרת?

אתה מגיע לשדה התעופה שעה לפני היציאה כי אתה לא רוצה לפספס את הטיסה. אתה יושב ומחכה לטיסה המתוכננת אך לפתע הסטטוס מתעכב. דאונר, לא? במקום להתרגש מכל הטיול, הוא הופך להיות מתסכל, והכיף האמיתי אפילו לא התחיל.

בין אם תרצו ובין אם לאו, טיסות מעוכבות קורות מדי פעם, וזה משהו בידכם. אפילו מטיילים מנוסים היו אומרים את אותו הדבר. למרות הנסיעות מספר פעמים, טיסות מעוכבות מעצבנות, והן יכולות לגרוע מהסבלנות ומצב הרוח של כל אחד. אז מהו השריון הטוב ביותר שלכם נגד טיסות מעוכבות? מעט מעט עבור ביטוח נסיעות מעוכבות למקרה שתצטרך לתזמן מחדש או להזמין טיסה אחרת.

זכויות בסיסיות של נוסעים עקב טיסות מעוכבות

נניח שאתה מחכה לטיסה שלך בשדה תעופה באיחוד האירופי. אתה גם טס עם חברת תעופה רשומה המגיעה לשדה תעופה באיחוד האירופי.

אם הטיסה מתעכבת במשך שעתיים, חברת התעופה אחראית לך עד שתעלה אותך לטיסה. הם מחויבים לתת לך גישה לשיחות או מיילים, חטיף או ארוחה עם משקה, או לינת לילה בכל פעם שצריך. יש לך גם את הזכות לבקש כל סוג של סיוע בעת הצורך. אם יש לך הוצאות דמי כיס, ביטוח הנסיעות שלך עשוי להחזיר לך ברגע שתגיש תביעה.

מתי להגיש תביעת ביטוח

בנוסף לגישה לתקשורת וכיבוד נוסף, נוסעים זכאים לפיצוי כספי אם הטיסות מתעכבות שלוש שעות לפחות. זה על פי חוקי האיחוד האירופי. הפיצוי תלוי במרחק הטיסה ובמשך העיכוב עד הגעתכם.

כל נוסע מקבל 250 יורו למרחק טיסה של 1,500 ק"מ או פחות. אם מרחק הטיסה הוא בין 1,500 ק"מ ל -3,500 ק"מ, הנוסעים זכאים לפיצוי של € 400 לאדם. אם העיכוב בהגעה שלך הוא ארבע שעות או יותר עם מרחק טיסה של לפחות 3,500 ק"מ, תוכל לדרוש פיצוי של 600 €.

למרות שנראה שיש קשת אחרי הגשם, אל תיתן תקוות עדיין. כדי להגיש תביעה מוצלחת, העיכוב חייב להיות באשמת חברת התעופה. אם העיכוב מתרחש עקב התרחשויות טבעיות או נסיבות בלתי צפויות כמו מחאות ושביתות, הסיכוי לקבל פיצוי הוא נמוך עד כמעט אף אחד.

זנחת טיסה מאוחרת מדי

אם העיכוב מגיע ליותר מחמש שעות, תוכל לבחור שלא לקחת את הטיסה, ללא קשר לסיבת העיכוב ומרחק הטיסה. אתה יכול לקבל החזר מלא עבור הזמנה זו, כולל כרטיס הלוך חזור אם הוא הוזמן באותה חברת תעופה. אם תצא בטיסה, תוכל לתבוע פיצוי של עד € 600, בהתחשב בכך שסיבת העיכוב היא באשמת חברת התעופה.

מציל חיים נוסף הוא טיסת עיכוב בביטוח הנסיעות שלך. זה יכול גם לספק לך מעט כיסוי אם תבחר לא להמשיך בטיול שלך עקב עיכובים קשים בטיסה. קראו את המדיניות וגלו את גבולותיה וכמה כיסוי היא מספקת כאשר הטיסות מתעכבות.


Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.