הכל אודות ביטוח נסיעות והקטגוריות שלה

אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על עצמך מפני התרחשויות בלתי צפויות במהלך הנסיעות שלך היא אבטחת ביטוח נסיעות. רוב הבנקים מציעים מוצר זה כרשת ביטחון למינהם ואמצעי לסייע למטיילים להשיג שקט נפשי לאורך כל הטיול.

למי שלא ממש יודע על זה, ביטוח נסיעות מכסה הפסדים כספיים או הוצאות רפואיות שאתה עלול לסבול במהלך הטיול הפנימי או הבינלאומי שלך. בדרך כלל, למוצר ביטוח זה יש חמש קטגוריות עיקריות שתרצו לדעת.

ביטוח ביטול טיול. אתה תהיה מכוסה במקרה שאתה או חבריך לטיול תצטרכו להפריע, לעכב או לבטל את הטיול (אולי בגלל בעיות מזג אוויר, פציעה או מחלה, בעיות בדרכונים או אשרות, עימותים עסקיים בלתי צפויים, פעולות טרור, או תאונות בשטח הדרך לשדה התעופה).

ביטוח רפואי לנסיעות או ביטוח רפואי גדול. זה מספק כיסוי במקרה בו המבוטח חלה או נפצע במהלך הטיול. ההבדל הוא שביטוח רפואי נסיעות מספק כיסוי לטווח קצר בלבד (מחמישה ימים עד שנה), בעוד שביטוח רפואי גדול אידיאלי לאנשים שיטיילו בין שישה חודשים לשנה או יותר.

ביטוח פינוי רפואי דחוף. אם אתה מוצא את עצמך באזור כפרי נידח או בכל מקום בו יש גישה מוגבלת או ללא גישה למתקנים הרפואיים הדרושים, פוליסת ביטוח זו תכסה פינוי והסעות רפואיות הכרחיות.

ביטוח תאונות מוות/תאונות טיסה. במידה ויתרחש מוות מקרי או פציעה חמורה כתוצאה מתאונת טיסה, פוליסת ביטוח זו תשלם הטבות לזכאים שנותרו של המבוטח.

עדיף להעריך את אופי הטיולים שלך, הרקע הבריאותי שלך והפעילויות שבהן תהיה מעורב כדי לעזור לך לקבוע אם ביטוח נסיעות יתגלה כמועיל במיוחד. אתה יכול לשקול, למשל, את היכולת שלך לשלם את מלוא העלות של נסיעה חזרה הביתה במקרה של מקרה חירום ואתה צריך לבצע נסיעה לא מתוכננת הביתה, או שתוכל לשלם עבור טיפול רפואי במקרה שמישהו במסיבה שלך עם מצב בריאותי הופך לחולה. גורמים כגון אלה יכולים לעזור לך להבין אם הביטוח יתגלה כבעל ערך או לא. אם תחליט לקבל את זה, זכור לקרוא בעיון את האותיות הקטנות ולבקש מאנשי הבנק להסביר כל מדיניות כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת לחלוטין.

נְקִישָׁה פה כדי לדעת יותר על ביטוח נסיעות.


Source by Robertson Jones

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.