הכנה לתרמילאים, טיפוס, טיולים וציד לפני רכישת אוהלים וציוד

בעת תחילת תהליך ההחלטה שלך על טיול תרמיל היית חושב שהאוהל שלך וציוד אחר הם החשובים ביותר. עם זאת, יש דבר הכרחי יותר שתעשה תחילה. אתה יכול להסתכל על ציוד ומשקלים שונים של אוהלים, אבל אם אתה לא בכושר גופני, המשקל של האוהל שלך לא יהיה רלוונטי. מסיבה זו במקום להתחיל בבחירת אוהלים, בדים שונים וכו '. החלטתי להתחיל בהכנות לטיול. במאמרים הבאים תוכלו למצוא מידע על אוהלים, בדים ומידע חיוני אחר. יהיה נהדר להגיד לצאת, לקנות אוהל וללכת תרמילאים. עם זאת זה יוותיר את שלב ההכנה. זה יהיה כמו לבנות בניין ללא שרטוט. הרשה לי לספק לך חלק מעבודות הקרקע.

אחת הדרכים הגדולות ביותר להתכונן היא להיכנס לכושר גופני ולהישאר בכושר. כושר גופני כולל קבלת חשבון בריאות נקי מהרופא, כולל אך לא רק מצבו של לבך. זה חיוני מכיוון שיציאה למדבר לא תהיה אפשרות להתקשר 911. אל תחשוב שאתה יכול לחזק את עצמך פיזית ביום הטיול שלך, כי תתאכזב מאוד לגלות שאתה לא יכול לסבול את הטיול. בין אם אתה מתחיל ובין אם אתה בעל ניסיון בהתניה, וודא שיש לך מתיחות כחלק מהשגרה שלך כדי להימנע מפציעות בעת פעילות גופנית. לאלו מכם שאינם בכושר, התחילו לאט לאט ביצירת שגרה לפעילות גופנית. הליכה, שחייה, לב וכלי דם ומשקולות הם מקום מצוין להתחיל בו. לכל התרמילאים אל תאבדי את חשיבות ההכנה שלך לטיול.

זה כולל את הנוחות של התרמיל שתישא. ודא כי התרמיל שאתה רוכש יהיה מתאים. התחל בכך שהתרמיל שלך כבד חמישה קילוגרמים מכפי שאתה מצפה לשאת בטיול. עכשיו הניח את החפיסה על הגב והלך כמה קילומטרים, אולי מסביב לשכונה שלך כדי לראות את רמת הנוחות. לאחר שהיית מרוצה חזור על אותו תרגיל שוב, אך הפעם על ידי טיול של יום על שביל ובדוק אם אתה מקבל את אותו סיפוק.

נקט באמצעי זהירות נוספים באימון שלך לצרות אפשריות שאתה עלול להיתקל במדינה האחורית. שימו לב כיצד אתם מרימים כי הרמה לא נכונה עלולה לגרום לפציעה, הרם תמיד עם הרגליים. התרמיל שלך הוא ציוד שתרים לעתים קרובות. השלכתו על הגב עלולה לגרום לפציעה. במקום זאת, נסה ללוותך להחזיק את החפיסה בזמן שאתה מחליק את זרועותיך לרצועות הכתף. אם אתה הולך סולו אז מצא מקום להניח את החבילה שלך, למשל על גדם. לאחר מכן כרעו למטה, הכניסו את הידיים דרך רצועות הכתף ואז עמדו באמצעות הרגליים. המאמר הבא שלנו יכיל מידע חיוני וטיפים לעזרה ראשונה תוך כדי שביל.


Source by Louis J Comeau

About admin

Check Also

5 טעויות טיול נפוצות שכדאי להימנע מהעובדים הראשונים

הכנה לטיול בחוץ היא חלק גדול מההרפתקה. לטיול ראשון, גם אם הוא קצר במסלול סמוך, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.