חווית טיולים

כדי לחוות חווית טיול מהנה, עליך להתכונן כראוי כדי לוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך למסע לפני שאתה יוצא לדרך. יתר על כן, יש כמה אמצעי זהירות שתוכל לנקוט כדי לוודא שאתה בטוח לאורך כל משך הטיול. מומלץ לטייל בקבוצה כדי לוודא שבמקרה של כל תקרית או תאונה, יש לך מישהו אחר שיעזור לך. טיול בקבוצות מסייע בהעברת ידע בין חברי הקבוצה.

כמו כן, כאשר אתם מטיילים בקבוצות, ישנה התפלגות של עומסי ההילוכים הקבוצתיים הנפוצים; מכאן שלא תתעייפו מהעומסים. טיול קבוצתי מאפשר לכם להכיר אנשים חדשים או להעמיק את היחסים שלכם ובמקרה של פציעות אתם נעזרים בהתאם. שתו מספיק מים כדי להישאר עם לחות לאורך כל היום ותאכלו חטיפים קטנים לעתים קרובות כדי לשמור על רמות האנרגיה שלכם לחווית טיול מהנה.

קח עודף מזון מוכן לכל מקרה חירום ואל תשאיר עקבות בשביליך כדי לשמור על התחושה הטבעית של מטיילים אחרים בעתיד. מטעמי בטיחות, השאר את תוכנית הטיול שלך עם מישהו בבית ואם אתה יורד מהשביל, תוכל ליצור איתו קשר להדרכה מיידית. תכנן טיול המתאים לכל חברי הקבוצה שלך ותן לחבר האיטי ביותר להיות קובע הקצב. כמו כן, וודא שהחבילה שלך מאורגנת היטב לגישה קלה ומהירה לכל הפריטים שאתה צריך.

כדי להימנע מכוויות שמש, יש לשאת קרמי קרם הגנה וכובע פונקציונלי וגם לארוז מחדש להפחתת המשקל בתיק הגב. לפני תחילת טיול ארוך, כדאי לרדת מעט ממשקל גופך לתנועה קלה יותר. לשאת ולהשתמש בציוד גשם למקרה שיורד גשם בזמן הטיול שלך. השתמשו במוטות טרקים בכדי להרים מעט את הידיים כדי למנוע מקרים של נפיחות בזמן טיול.

וודא תמיד שיש לך תוכנית גיבוי למקרה שתאבד במהלך מסע הטיולים שלך. אין אף אחד שמתכנן ללכת לאיבוד, אבל זה קורה במקרים מסוימים. הימנע מביצוע קיצורי דרך ושיחות כדי לצמצם את הסיכוי ללכת לאיבוד. בנוסף, תוך כדי תנועה שימו לב לשוברי דרך ולציוני דרך והימנעו מטפס על מפלים. במקרים של מזג אוויר גרוע, מומלץ מאוד לחזור לאחור מיד כדי למזער מקרים של תאונות ואירועים לא רצויים אחרים.

תמיד להתלבש בשכבות ולהימנע מבגדי כותנה. בחר את הבדים שמסירים לחות בקלות ובמהירות, מתייבשים מהר במקרה שהם רטובים וחוסכים חום בתנאי מזג אוויר קר. אם יורד לך גשם, השתדל להתחמם ולהתייבש במהירות כדי להימנע מהיפותרמיה. נשא שריקה שניתן לשמוע ממרחקים ארוכים לשימוש במקרה שתלך לאיבוד. מובן מאליו כי שלוש תקיעות קצרות הן סימן למצוקה.

תמיד לבש צבעים עזים כך שבמקרה שתאבד, צד החיפוש יוכל למצוא אותך בקלות. כל מטייל בקבוצה שלך חייב להיות משרוקית, פנס קטן עם סוללות נוספות, מים, מזון אנרגיה, שקית אשפה, בנדנה בצבע בהיר וערכת עזרה ראשונה. במקרה שאתה אבוד, אל תשוטט רחוק יותר, אך במקום זאת עליך ליצור מקלט שיחמם אותך ויבש.

ודא שאתה גלוי ושומע. במקרה של חיפוש והצלה אווירית, הגע למרחבים פתוחים ושכב על הקרקע כך שתראה גדול יותר עבור המחפשים באוויר כדי לאתר אותך בקלות. אם יש לך ילדים מטיילים, הקפד ללמד אותם את האסטרטגיות הפשוטות לשימוש אם הם הולכים לאיבוד. כישלון להתכונן הוא התכוננות לכישלון. לפיכך, היו מוכנים כראוי למסע הטיולים שלכם כדי לאפשר לכם ליהנות תוך שמירה על ביטחון לאורך כל המסע.


Source by Billy Jay Thompson

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.