טיול שבוטל: האם ביטוח נסיעות יכול לעזור?

דמיין את עצמך טס לדרום קוריאה כדי סוף סוף לצפות בקבוצת נערות K-pop בפעם הראשונה, באופן אישי. כרטיס הקונצרט נקנה ואתה מוכן להילחם בחום וליהנות מהחוויה המוזיקלית הייחודית והמעודנת הזו. לרוע המזל, עם הגעתך לסיאול, נודע לך כי מסיבה מסוימת הקונצרט לא יימשך.

מה אם אתה משתתף בוועידת סטארט-אפ דיגיטלית בברלין, אך לפני שאתה עולה למטוס, הודיעו לך שמספר סיבות נמנעו המארגנים להקים אותו וזה לא יכול לעבור.

במקרים של ביטול אירועים, ביטוח נסיעות בהחלט יכול לעזור מכיוון שהוא מציע כיסוי לאירועים שבוטלו.

כדי שתביעה תהיה תקפה, יש לעמוד בתנאים הבאים:

  • ביטול האירוע צריך להיות מעבר לשליטתו של המבוטח.

  • האירוע לא יכול להתקיים לפני הטיסה חזרה לארץ מולדתך.

  • על המארגן לספק אישור בכתב שהאירוע בוטל.

ישנן שתי (2) נסיבות שיכולות להתרחש בעת שימוש בכיסוי ביטוחי זה. אלו הם:

  1. האירוע בוטל לפני היציאה – אם נמסר לך לפני הנסיעה למקום, סכום הביטוח המרבי לאדם יעמוד על 400 ליש"ט עבור כרטיסי אירוע שאינם בשימוש ומגבלות ספציפיות כפי שמצוין בפוליסת הביטוח המכסה הסדרי נסיעה לא מנוצלים כגון טיסות, מקומות לינה , וטיולים, כמו גם הוצאות נסיעה נוספות הקשורות לטיול.

  2. האירוע בוטל לאחר ההגעה לארץ/עיר היעד – במקרה זה, עד 50% מעלות הנסיעה ושבעה (7) ימי לינה יהיו מכוסים בפוליסת הביטוח.

מכיוון שזוהי כיסוי נוסף, בדוק אם הפוליסה הסטנדרטית או המקיפה שלך כוללת תכונה זו. אם לא, תוכל תמיד לפנות למבטח כדי לכלול תכונה זו.

ראוי לציין כי לא ניתן לבחון את תביעתך אם האירוע מתוזמן מחדש לפני טיסתך חזרה הביתה. כמו כן, הביטוח צריך רק לשפות את אלה שאינם מקבלים החזר על ידי המארגנים. התביעה גם אינה כוללת עלויות מזון ומשקאות, שכן מדובר בהוצאות קבועות, יומיומיות.

לחוות א ביטול אירוע, במיוחד אחד שהשקעת בו כלכלית ורגשית (משמעותית) יכול לשבור את הלב. לכן כדאי לוודא שנוכל לשחזר את התשלומים המקדמים שלנו עם הופעת ביטול זה ואפשר לעשות זאת באמצעות רכישת פוליסת ביטוח נסיעות נכונה עם כיסוי לביטול אירוע.ביטול אירוע


Source by Anna Stafford

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.