טיול שביל דיסני

מסלול קצר זה, המפורסם כמסלול הקשה והתלול ביותר בצפון מערב גאורגיה, מטפס עד לרוקי פייס שהוא הר ממערב לגאורגיה. האזור הוא גם אתר הקרב על הרוקי פייס ב-8-10 במאי 1864. שמו של שביל זה נותן כבוד לחייל מלחמת האזרחים הקונפדרציה של חיל הרגלים הרביעי בקנטקי. סמן היסטורי של קברו של ג'ורג 'דיסני ממוקם ב- US41 ליד Mill Creek Gap במפקדת סיירת מדינת ג'ורג'יה. זהו אחד השבילים הוותיקים ביותר בג'ורג'יה, אשר שימש במשך יותר מ -80 שנה לגישה אל הרוקי פנים.

השביל הוא חלק ממערכת השביל של רוקי פנים המהווה גם נקודת גישה לחלק הצפוני של ההר שבו הצבא של טנסי החזיק בהגנתו במהלך מלחמת האזרחים. הקרב התרחש ב- Dug Gap ו- Mill Creek Gap שנמשך יומיים עד שוויליאם טי שרמן עקף את הגדוד של ג'וזף א. ג'ונסטון.

הקבר הבודד התגלה בשנת 1912 על ידי צופי הדלתון שטיילו בהר באותה שנה. בהנהגתו של מנהל הצופים שלהם, הם עשו פרויקט של יצירת מסלול לאתר ושיקום הקבר הבודד. שביל דיסני אפילו התקיים 20 שנה לפני שביל האפלצ'ים. ראש השביל מתחיל בטיפוס קצר ותלול המוביל לכביש מפלסי היסטורי שנשאר קרוב לעקומת ההר המגיעה רחוק יותר עד Mill Creek Gap.

לאורך הפער הזה, השביל מתחיל אז בעלייה חדה נוספת, הפעם אל ראש רוקי פייס רידג ', שם נמצא הקבר הבודד של ג'ורג' דיסני. צפה שהשביל יהפוך למאתגר ותובעני יותר באמצע הדרך כשהשביל נהיה תלול יותר תוך ביצוע שורה של שינויים. המשיכו הלאה לראש ההר עד שתגיעו לקברו של ג'ורג 'דיסני. זה בסופו של דבר מסמן את מוקד שביל דיסני.

עם חזרתך, תוכל לגשת לעוד כ -6 קילומטרים של התפרצויות שבילים, אך השביל עוד לא פותח במלואו כלל. לאלה ההרפתקנים, תוכלו לקחת את השבילים האלה שלוקחים אתכם אל הרכס שבשביל Hardee שבחלקו יש שביל בפארק Dug Gap. מימין לשבילים אלה, תתקרבו לשביל Palisades שבו תוכלו לצאת אל הנופים המרהיבים של קטע הרכס והעמק שבצפון מערב ג'ורג'יה.


Source by Shannon Rae Treasure

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.