טיסה אווירית – טיפים לטיסות ארוכות לנכים

לאלו מאיתנו בני המזל לנסוע למקומות רחוקים בכדור הארץ שלנו, בין אם זה למטרות עסקים או הנאה, הטיסה יכולה להוכיח סיוט, במיוחד אם אתם סובלים מנכות. מכיוון שמטוסים נוספים מתוכננים לטוס הלאה כגון 777ER (טווח מורחב) ובואינג מפתחת מטוס שיכול לטוס עד כה הוא לא ידרוש רכזת, כך שאף החלפת מטוסים, זמן הטיסה שלנו באותו מושב צפוף מתארך. .

לאנשים מסוימים יש כמובן כסף לטוס במחלקת עסקים או במחלקה ראשונה, מה שנותן לך נוחות רבה יותר, אך עבור רוב המטיילים הנכים, אנו ארוזים כמו משא בכלכלה.

אז מה אתה יכול לעשות כדי לשפר את הטיול שלך?

אתה יכול להתחיל מהנקודה שבה אתה מזמין את הטיסה שלך. רוב מפעילי הטווח הארוך לא יאפשרו לך להזמין מקומות מראש, כך שתוכל לשבת בכל מקום ביום הטיסה שלך. הדבר הטוב ביותר לעשות כאן הוא מיד עם אישור הטיסה שלך, חפש באתר האינטרנט של חברות התעופה אחר תוכנית הישיבה הפנימית של המטוס בו תהיה, וציין את מספרי ההתייחסות למושבים שהם זוגיים בלבד, שכן אלה נוטים לקבל את מרב הרגליים, ובדרך כלל ממוקמים קרוב לשירותים.

לאחר שעשית זאת, פנה לחברה הנוגעת בדבר והודיע ​​לך כי אתה נכה, ציין מה הנכויות שלך ואמור להם שזה יעזור מאוד לבריאות שלך אם יוכלו לשריין את המושבים שציינת קודם לכן. ברוב המקרים הם יעשו זאת.

טיפ מועיל נוסף כאשר אתה יוצר קשר עם חברת התעופה הוא לבקש מהם ארוחה 'מיוחדת'. כל חברות התעופה עושות את זה כעת, ונעו בין ללא מלח לבשר, דגים רק לפחמימות בלבד וכו '. בדרך כלל תמצא רשימה של אלה באתר האינטרנט של חברות התעופה, אז בדוק תחילה, אם אינך מצליח למצוא אותה, רק בקש מהם את הרשימה. שירות זה בעלות נוספת.

הסיבה שאתה עושה זאת היא ש'ארוחות מיוחדות 'אלה נמסרות לפני הארוחות הרגילות, כך שאתה מסיים לפני כולם, ואינך צריך לעמוד בתור לשירותים, מכיוון שרוב הנוסעים האחרים אוכלים.

אם אתם מחפשים שירות טוב יותר במטוס, התייחסו לדיילים בכבוד. אני תמיד מוסר להם כמה קופסאות שוקולדים ברגע שאנו מגיעים לגובה שיוט, זה בדרך כלל מבטיח שאקבל יחס מועדף.

יותר מכל ליהנות מהטיסה והטיול שלך.


Source by Keith Driscoll

About admin

Check Also

כיצד להוזיל את הוצאות הנסיעה

עובדה ידועה שכולנו אוהבים לטייל, אבל במאמר הקודם שכתבתי הזכרתי את הכישלון הגדול ביותר שלנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.