טיסה של חברת תעופה

מטיילים תכופים יודעים בדרך כלל מתי ומתי לא להתקשר לסוכני נסיעות. מאמר זה מוקדש למי שאולי אינו בטוח מדי בנוגע לעסקאות טיסה ולזמנים הטובים ביותר של השנים להתקשר לסוכן נסיעות.

הקיץ הוא הזמן הטוב ביותר בשנה לטייל. יש אנשים שאומרים שזה רק מיתוס נסיעות בעוד שרבים אחרים מאמינים שהקיץ הוא הזמן הטוב ביותר בשנה לכל פעילויות הטיול. אחת הסיבות לכך שמטיילים רבים בחרו שלא לטוס במהלך הקיץ היא כיוון שטיסות חברת התעופה בתקופת הקיץ יכולות לעלות למחירים איומים.

למרבה הצער, לא הרבה חברות תעופה מספקות תעריפים נמוכים יותר במהלך חופשת הקיץ. מספיק גרוע כדי שמטיילים יצטרכו להילחם על הזמנת חברות התעופה שלהם אבל הם גם צריכים לשלם סכום יקר. אז השורה התחתונה היא שכל מי שרוצה לטייל עם תקציב יצטרך להיזהר מעסקאות טיסה קיצוניות של חברות תעופה המתנשאות לגובה של הרים.

כדי לחשוף כמה סודות מתעשיית הטיסות של חברות התעופה, הימים הטובים ביותר בשבוע לתזמן את זמני הטיסה שלך יהיו שלישי ורביעי אחר הצהריים. זה הזמן בשבוע שידוע כי לחברות התעופה יש את הביקוש החלש ביותר לכרטיסים. אבל אם אתה נחוש בדעתך שאתה צריך לנסוע במהלך סוף השבוע, תצטרך לוותר על הרעיון של תעריפי טיסות זולים יותר.

נכון שהתרחקנו מהליכה פיזית לסוכן כרטיסים של חברות תעופה בכדי לבצע הזמנות מכיוון שהכל הפך להיות אלקטרוני בימינו. כך שתוכל אפילו לעלות על סוכני הכרטיסים ולהזמין כרטיסים משלך היישר מחברת התעופה עצמה. אבל יש כאן מלכוד. לפעמים צדדים חיצוניים טובים בלספק תעריפי טיסה זולים יותר בחברת התעופה מאשר הסוכן המורשה של חברת התעופה.

אז תן לאצבעות שלך לעשות את ההליכה לפני שאתה משלם עבור כרטיסי טיסה של חברת התעופה מראש במערכת. מחקר הוא מנהג מוזהב מכיוון שיהיו מספיק סוכנים שיספקו תעריפים תחרותיים. עליך תמיד לדחות טענות טיפשיות של צדדים מסוימים. דברים כמו 75% הנחה על כל הטיסות של חברת התעופה, 100% הנחה על כרטיס הטיסה השני ו -50% על כל כרטיסי הטיסה הם טענות שווא. אם היו חברות תעופה שהציעו מבצעים מהסוג הזה, הן בקרוב יפשטו את הרגל. לכן, היו חכמים וקבלו החלטה מושכלת בלבד על כל עסקאות הטיסות של חברות התעופה בכל עת.

קבל מידע נוסף על כרטיסי טיסה זולים ונסיעות טיסות מוזלות ב: http://airfare-price.com/


Source by Mario Taillon

About admin

Check Also

כיצד להוזיל את הוצאות הנסיעה

עובדה ידועה שכולנו אוהבים לטייל, אבל במאמר הקודם שכתבתי הזכרתי את הכישלון הגדול ביותר שלנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.