טיסות של חברות תעופה – השלבים לעלייה למטוס

אם אתם מחפשים צעדים פשוטים כיצד לעלות על מטוס, תרצו לקרוא מאמר זה. כדי להפוך את הנסיעה האווירית למלחיצה וקלה יותר, תכנן להגיע לשדה התעופה מוקדם. יש לאחסן את כל המסמכים שלך בזמינות ולבדוק את המטען שלך כראוי. וודא שמטען הנשיאה שלך מאורגן, לבש בגדים מתאימים ותעוף דרך האבטחה. על ידי ביצוע השלבים הפשוטים האלה, תגיע לשערך בזמן והעלייה למטוס תהיה משב רוח.

  1. לתכנן מראש. תכנן להגיע לשדה התעופה לפחות שעתיים לפני מועד היציאה לטיסת פנים. אם אתם יוצאים לטיסה בינלאומית, אפשרו לפחות שעתיים -שלוש לפני הטיסה. בנסיעה משדה תעופה גדול כמו JFK בניו יורק, אטלנטה, לונדון הית'רו או שארל דה גול בפריז, העניקו לעצמכם זמן נוסף מכיוון ששדות התעופה האלה עמוסים וצפופים מאוד.
  2. החזיקו את כל המסמכים שלכם, כגון כרטיסים, תעודת זהות וכרטיס אשראי נגישים ומאורגנים בקלות. זה יזרז את תהליך הצ'ק-אין. וודא שלכל המטען המסומן שלך יש את תגי המטען המתאימים, שהם בגבולות המשקל הנכונים ויש להם מנעולים מאושרים על ידי TSA. אין לארוז פריטים לא מאושרים בתיקים המסומנים שלך. באתר TSA יש רשימת פריטים מאושרים ופריטים שאינם מאושרים שמותר לך להכניס למטען. אתה לא רוצה שיצרו איתך קשר בשער רק כדי ליידע אותך שהתיק שלך לא יוצא לטיול איתך לפריט אסור. ה- TSA כן סורק שקיות מסומנות, לכן עקוב אחר הכללים.
  3. כדי לסייע לך ולקו האבטחה לנוע מהר יותר, ודא שמטען הנשיאה שלך מאורגן. נכון לעכשיו, חוק 3-1-1 תקף. חוק 3-1-1 הוא שכל הנוזלים והג'לים חייבים להיות בכלי של 3 גרם או פחות, חייבים להיות בשקית ניילון של רבע אחד ושקית ניילון אחת לכל נוסע. יש להסיר את שקית הניילון האחת ממידת החבילה שלך ולהכניס לפח בנפרד. אם אתה נוסע עם מחשב נייד או מכשיר אלקטרוני גדול אחר יש להסיר אותו מהתיק ולהניח אותו בפח נפרד. יוצא מן הכלל אחד הוא אם יש לך נרתיק TSA מאושר. ללבוש בגדים ונעליים נוחים. נעליים החליקות והחלקות מאפשרות לעבור ומהירות את מעבר האבטחה מכיוון שיש להסיר את כל הנעליים לפני מעבר הסורק. בדוק שוב כדי לוודא שיש ברשותך את כל הפריטים שלך לפני היציאה מאזור נקודות הבדיקה האבטחה.
  4. לאחר האבטחה, בדוק את פרטי השער והיה ליד שער היציאה לא יאוחר משלושים דקות לפני היציאה. רוב חברות התעופה עולות לטיסות פנים שלושים דקות לפני היציאה וטיסות בינלאומיות ארבעים וחמש דקות לפני היציאה. הכינו את כרטיס העלייה למטוס והקשיבו להודעות העלייה למטוס. עלו עם מספר הקבוצה או האזור שלכם, הכניסו את המטען שלכם לפח התחתון או מתחת למושב שלפניכם. אחרי שתאחסן את המזוודות שלך, צא לשורה שלך כדי שנוסעים אחרים יוכלו להגיע למושביהם. יש לחץ רב על צוות התעופה ליציאה בזמן. כמעט כל חברות התעופה אימצו את הנוהג לסגור את דלת הנוסע למטוס עשר דקות לפני היציאה. זה מוודא שהמטוס נדחק פיזית מהשער בזמן העזיבה. הגיעו מוקדם לשער כדי שלא תישארו מאחור.

עלייה למטוס יכולה להיות קלה. תכנן להגיע לשדה התעופה מוקדם והצ'ק אין יהיה מהיר ויעיל. על ידי ארגון המסמכים והמטען שלך, המעבר דרך האבטחה יהיה מהיר וידידותי. על ידי ביצוע השלבים המתוארים במאמר זה והגעה לשער היציאה מוקדם, עלייה למטוס לא יכולה להיות קלה יותר.


Source by Leigh White

About admin

Check Also

כיצד להוזיל את הוצאות הנסיעה

עובדה ידועה שכולנו אוהבים לטייל, אבל במאמר הקודם שכתבתי הזכרתי את הכישלון הגדול ביותר שלנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.