טיפים בנושא בטיחות לתרמילאים

הדבר החשוב ביותר שיש לחשוב עליו כאשר יוצאים להרפתקה של תרמילאים הוא להיות מוכן לכל דבר. כמו שאומרים, אם זה יכול לקרות זה יקרה. טיפים אלה יעזרו לך להימנע מכל הרפתקאות וליהנות מטיול התרמילאים שלך במלואם.

שמור על לחות

לא ניתן להדגיש מספיק כמה חשוב לשמור על עצמך לחות לא משנה באיזה סוג טיול תרמילאים אתה נמצא. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת כמובן היא באמצעות שתיית כמויות גדולות של מים. אתה כמובן לא רוצה לשתות הכל בבת אחת, אלא לפזר אותו לאורך היום. לוודא שיש הרבה מי שתייה מטוהרים הזמינים לך ולכל הקבוצה שלך יובילו לחניכים מאושרים רבים.

חשוב לציין, שזה לא משנה איזה סוג של מזג אוויר או מה הטמפרטורות שבהן אתם נמצאים בעת הטיול, תצטרכו לחות. זה אולי לא כל כך ברור שאתה מאבד נוזלים בזמן הטיול שלך במזג אוויר קר יותר, אבל זה קורה בכל זאת.

שמלה לרגל

אחת פריטי הלבוש החשובים לתרמילאים היא שק השינה שלהם. זהו הפריט שרובו לא חושב עליו כבגדים, אך במהותו מדובר בבגדים בהם אתם ישנים. ודאו שיש לו את הדירוגים המתאימים למזג האוויר בו תתקלו במהלך הטיול.

הקפד להתלבש גם בשכבות על מנת שתוכל ללבוש ולכבות בגדים כדי להתאים את טמפרטורת הגוף לפי הצורך. השתמש בבגדים שלך כווסת תרמוסטט למניעת התחממות יתר וחשיפת יתר בטיול. הרעלת שמש, מכת חום והיפותרמיה הם כל הדברים שיש להימנע מהם.

כמובן, אתה תרצה לטפל גם בכפות הרגליים שלך בזמן המסע שלך. הקפד לנעול נעלי הליכה או מגפיים שיעניקו לך את התמיכה הדרושה כדי להימנע מקרסוליים מעוותים ונקעים. אל תשכח ללבוש גרביים ותוחמי גרב מתאימים כדי למנוע שלפוחיות ושפשוף כפות הרגליים.

עזרה ראשונה

החזקת ערכת עזרה ראשונה נאותה היא אחד מציוד הציוד החיוני ביותר שתצטרך לשאת בנסיעתך. הקפד כמובן להכיל את הדברים החשובים בערכה כגון תחבושת אס, פלסטר, צריבה ושאר כל מיני המינימום. כמו כן, שמור פריטים שיסייעו להתייבשות אם מישהו מתייבש, כגון תערובת של משקה אלקטרוליטים.
הקפד לשמור על הדברים בהישג יד ולהיות מוכן לכל סוג של סכנה שנתקלת בה, כגון ערכת עקיצות נחש, או חבילות קרח חירום.

בטיחות מזון

כשאתה יוצא לטיול, אוכל הוא תמיד דבר טוב. הרחיקתו מבעלי חיים ובטוח עבורך הם שני הדברים החשובים ביותר שיש להסתכל עליהם בעת טיול. פריטים מתכלים הם אף פעם לא רעיון טוב בכל טיול תרמילאים. הסיבה לכך היא חוסר היכולת לשמור אותם בטמפרטורה האופטימלית לשמירה על איכות המזון.

בעת הכנת מזון בטיול הקפד לפעול לפי ההוראות ולהשתמש בתברואה מתאימה על מנת להגביל את האפשרות של מחלה כתוצאה מהכנה לקויה או ניקיון. הדבר האחרון שמישהו רוצה זה להיות חולה כי מישהו לא ניקה את הכלים כמו שצריך. לשטוף, לשטוף ולחטא כדי להבטיח את השיטות הבטוחות ביותר. זה חל על מנות וגם על אנשים.

דע את שיטות אחסון המזון הטובות ביותר של המחנה או האזור בו אתה נמצא. זה יכול להיות תליית האוכל שלך על עץ כדי להימנע מדובים, או שימוש בקופסאות מנעול מסופקות. כך או כך, אתה רוצה לשמור על עצמך ועל בעלי החיים על ידי אי אפשר לאוכל ליפול לידיים הלא נכונות.

הכירו את הטרק

הכירו את עצמכם לאן אתם הולכים. דע איזה סוג שטח תיתקל בו כמו גם הסביבה בה תהיה. גורמים אלה יגיעו רחוק בהחלטות לבוש, אוכל וזמן לטיול שלך. אלה גם יכניסו אותך לכושר טוב יותר כשזה מגיע לבטיחות לטיול שלך.

כמו תמיד, היה מוכן לכל דבר והרגיש היטב מה תיתקל בו לפני שתצא החוצה.


Source by Natasha Fatale

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.