טיפים לטיולי סולו: כיצד להישאר בטוח על השביל לטיול של יום

אם אתם טריים בתחום הטיולים, לא מומלץ לצאת לטיול לבד. עדיף לצבור ניסיון ולהכיר את עצמך על שביל לפני שתתמודד עם זה בעצמך. כאשר אתה מוכן, בטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. ההכנה היא תמיד המפתח וחשוב גם ללמוד מה עליך לעשות במקרה חירום כמו ללכת לאיבוד או להיפצע.

להלן כמה טיפים חשובים לטיולי סולו כיצד להישאר בטוחים בשביל במהלך טיול יום:

היה מוכן

לפני הטיול שלך, אתה צריך להרגיש בטוח לגבי המסלולים והשבילים שאתה עומד להתמודד איתם, שכן לשבילים שונים יש רמות קושי שונות. המשמעות היא שאתה צריך להיות בכושר גופני ואתה מצויד בבגדים ובציוד הנכון כדי להימנע מפציעות ותקלות.

זה גם אידיאלי שתעשה מחקר על השביל שאתה עומד לקחת על עצמו, גם אם טיילת בו פעם או פעמיים בעבר. דע היכן לקבל עזרה, אם יש חיות בר באזור או אם יש גופי מים שעליכם לעבור. הכירו גם את סמני השבילים. הכרת הדברים האלה תעזור לך להתכונן טוב יותר ובטוח יותר בשביל.

שתף מישהו בתוכנית הטיול שלך

הקפידו לדעת מה השעה של השקיעה באותו יום, כך שתוכלו לתכנן את הטיול בהתאם (כדאי לחזור לפני החשיכה) ולדעת כמה זמן ייקח הטיול שלכם. תן למישהו אחראי לדעת את התוכנית שלך – איזה מסלול אתה מטייל ובאיזו שעה תחזור. זה ישמש שימושי מאוד למקרה שתלך לאיבוד.

אור אורז

ככל שהחבילה שלך כבדה יותר, כך תהיה איטי יותר. הקפידו להביא רק את הדברים החשובים כמו מזון ומים מספיקים, החלפת בגדים, ערכת עזרה ראשונה וכלי ניווט.

הישאר על השביל

קח את הזמן לקחת את היופי סביבך אבל תמיד להישאר על השביל. אתה עשוי להתפתות לבדוק את המפל הסמוך, אך חשוב לעקוב אחר התוכנית שלך ולהישאר בלוח הזמנים כדי להימנע מבעיות. שימו לב גם עד כמה השביל עמוס. אם אתה נתקל במטיילים כל 5 דקות בערך, לא תהיה לך שום בעיה לקבל עזרה במקרה חירום.

שמור תמיד על השביל בין אם זה טיול יום או טיול ארוך יותר. עקוב אחר טיפים חיוניים אלה לטיולים!


Source by Daniel J. Smith

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.