טיפים לנסיעות לאיתור כרטיסי טיסה זולים מאתרי הזמנת טיסות מקוונים

אתרי טיסה מקוונים מאפשרים לך להשוות מחירי כרטיסי טיסה של חברות תעופה שונות בכל הסעיפים. אם יש לך תוכנית משחק ברורה, אתה יכול להפחית את הסכום שאתה מוציא על כרטיסי טיסה עד 60% ואפילו 80%. מחקר מתמיד וגמישות בתוכניות הנסיעות הן המפתח להשגת ההנחות הענקיות האלה, שמשאירות כסף גדול בכיס. שקול את חמשת הטיפים האלו כדי לחסוך בין $ 100 ל- $ 10,000 בשנה.

1. ספר מוקדם

הזמנה לפחות חודשיים מראש יכולה לתת הנחות גדולות. חברות התעופה מחפשות למלא את מקומן במהירות. כאשר אתה מזמין מוקדם, לפני שאחרים מסיימים את תוכניות הטיול שלהם, אתה יכול להשיג כרטיסים זולים במיוחד. זה נכון במיוחד לגבי חברות תעופה בתקציב, שיש להן כרטיס אחד או שניים במחירים זולים לכלוך. נסה למצוא אותם כדי לחסוך כסף רציני.

2. ספר הרגע האחרון

טיפ זה מיועד לאנשים שיכולים לשנות תוכניות נסיעה תוך הודעה של דקה. יש ביטולים ברגע האחרון בכל חברות התעופה. המטוסים טסים לעתים קרובות כשהמושבים האלה ריקים. מושבים כאלה זמינים בדרך כלל במבצע, אך רק ברגע האחרון. אם אתה מוכן לטיול, המבצעים של הרגע האחרון מעניקים לך הנחות נהדרות, ולעתים קרובות עולות על יתרונות הציפור המוקדמת. עם זאת, אינך יכול לסמוך על מציאות כאלה עבור כל טיסה, יום ואפילו שבוע.

3. עשו שימוש בקילומטרים של עלון תדיר

לחברות כרטיסי אשראי, חברות תעופה וסוכני נסיעות יש תוכניות שונות בכיוון זה. בהתאם לדפוסי הטיול שלך, זהה תוכנית אחת שתתאים לך ביותר. לאחר מכן פדה את מייל הנוסע בכרטיסי חינם לפני פקיעתם.

4. הירשם להתראות על כרטיסי טיסה

אם אתה טס בתדירות גבוהה, מומלץ להירשם לניוזלטרים של פרסומת מחברות תעופה שונות, סוכני נסיעות וכו '. ברוב המקרים, הם ישלחו לך מבצעים מעולים ככל שהם יהיו זמינים. אם האתר האהוב עליך אינו שולח מיילים כאלה, הקפד לבדוק את האתר לפחות פעם בשבוע.

5. היו גמישים בתוכניות הטיול שלכם

יהיה לך קל יותר להשיג כרטיסי טיסה מוזלים אם אתה גמיש עם תאריכי הטיול והסדרים שלך. בדרך כלל זה לא אפשרי אם אתה בנסיעת עסקים, מכיוון שלא ניתן לשחק עם לוחות הזמנים. עם זאת, עבור נוסעי ההנאה, הדבר בהחלט אפשרי.

הבנה טובה של איך חברות התעופה, סוכני הנסיעות וכו 'עובדות יכולות לחסוך לך הרבה. הוסיפו לזה קצת הרפתקה וגמישות. אז אתה תטייל בחלק קטן ממה שאחרים מוציאים.


Source by Martin Vait

About admin

Check Also

כיצד להוזיל את הוצאות הנסיעה

עובדה ידועה שכולנו אוהבים לטייל, אבל במאמר הקודם שכתבתי הזכרתי את הכישלון הגדול ביותר שלנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.