כיצד ניתן לרכוש ביטוח נסיעות אם יש לך תנאים רפואיים קיימים?

מכיוון שאנשים מנסים לתקצב את כספם בעת נסיעה, הם נוטים לא לרכוש ביטוח נסיעות. זוהי עלות נוספת, שלפעמים מטיילים אפילו לא יכולים להשתמש בה. עם זאת, במקרה אחר יש מצב רפואי אחר.

אם אתה חולה, אז חשוב לרכוש ביטוח נסיעות עם תנאים רפואיים קיימים מראש לאבטחתך בזמן הנסיעה. מצבים רפואיים קיימים אלה כוללים אסטמה, סרטן, COPD, דיכאון, סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, דום נשימה בשינה ומחלות כרוניות אחרות. אפילו הריונות, המוצהרים לפני רכישת הביטוח, מתקבלים כמצב רפואי קיים.

מה החשיבות של ביטוח נסיעות?

קל לחשוב שמצבך לא יהווה מכשול להרפתקאות הטיול שלך. אך גורמים רבים עשויים לגרום לך לחפש מצבי חירום רפואיים בתוך הטיול שלך, וזה משהו שאתה רוצה להימנע מהוצאות עליו. לפעמים, אם תרצה או לא תרצה, ייתכן שתצטרך לפנות לבית חולים לצורך בדיקה או טיפול תרופתי, והעלות עלולה לגרום לך הון.

אבל ביטוח נסיעות יכול לעזור לך לכסות את ההוצאות הרפואיות שהוצאת במהלך הטיול שלך. למרות שיכול לקחת זמן עד שתמצא את פוליסת הביטוח הנכונה, זה יהיה שווה את זה, במיוחד כשהמצב שלך יעלה פתאום.

כיצד ניתן לכסות ביטוח נסיעות בתנאים רפואיים קיימים?

למרבה המזל, ספקי ביטוח רבים מציעים כיסוי לתנאים קיימים, כך שקל למצוא אותם. כדי לקבל כיסוי, תחילה עליך להציץ ברשימת המצבים הרפואיים שהספק שבחרת מקבל. אם יש לך מזל, הכיסוי שבחרת עשוי לכלול כבר את המצב הקיים שלך, ואינך צריך לשלם עמלות נוספות. לכן, הקפד לקרוא את פוליסת הביטוח.

במידת האפשר, פנה לחברות הביטוח שידועות בפוליסות ביטוח הנסיעות שלהן בתנאים קיימים מראש. הם עשויים להיות יקרים יותר, אך עדיף לשקול אותם. ייתכן שיש להם מדיניות המתאימה ביותר למצבך ולמקומות שבהם אתה רוצה לבקר. אם אתם בקנדה או ביפן, אל תתפלאו לשלם ביטוח נסיעות בעלות גבוהה יותר.

הדבר הבא לעשות הוא לענות על השאלות הראשוניות בנוגע למצב הרפואי הקיים שלך. זו דרישה, ולכן עדיף לציית. לפעמים תתבקש להתקשר לקו סיוע רפואי כדי לענות על שאלות מעמיקות בנוגע לבריאותך. זהו תהליך מייגע, אך עליו להיעשות על מנת לוודא כי ספק הביטוח שלך יכול להעריך את צרכיך ולהציע לך תנאים וכיסוי טובים יותר למצבך.

אם מצבך הרפואי אינו כלול ברשימה, תוכל לבחור בפוליסה עם פרמיות גבוהות יותר או לפנות לספק ביטוח אחר המציע עסקה טובה ומשתלמת יותר.

הטייק אווי

למטיילים עם מצבים רפואיים קיימים, עליך להביט סביב לפני תחילת ההחלטה הסופית. עבור לספקי ביטוח שונים ואז בחר את החברה המציעה את הפוליסות והכיסוי הטובים ביותר לבריאותך, וכמובן, התקציב שלך. אם אתה מתקשה להחליט, תוכל לבדוק עמותות או עמותות המתמודדות עם מחלתך ולברר על אילו חברות ביטוח הם ממליצים.

אתה לא צריך להחליט מיד. יש הרבה אפשרויות לשקול, אז קח קצת זמן לבצע את החיפושים שלך. לאחר שמצאת את הדבר הנכון, אתה נמנע מלהוציא כל כך הרבה על הוצאות רפואיות יקרות אם דברים משתבשים במהלך הנסיעה שלך.


Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

כיצד לקבל ביטוח נסיעות תקציב לסטודנטים

העולם הוא מקום קטן יותר כיום וסטודנטים נוסעים באופן קבוע לחו"ל כדי ללמוד. או שאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.