למה אני משלב קיאקים עם תרמילאים

כמה מהסיבות שלי לתרמיל, להרפתקאות ב -60 השנים האחרונות היו בדיוק ההרפתקה. אני נהנה מחוסר הדאגות של מה שמסביב לסיבוב הבא, מה שמעבר לגבעה הבאה. אני גם נהנה מתחושת המספיקות העצמית. התחושה שאני לגמרי תלוי בעצמי.

בעולם שבו החברה שלנו רוצה להגן עלינו מפני כל דבר ולספק תוכנית לכל אירוע בלתי צפוי בחיינו, זו תחושה טובה לדעת שכל מה שיש לך הוא עצמך.

וכמובן שאני אוהב את הבדידות של תרמיל סולו. אני לא סוחב איתי שום גאדג'טים כמו טלפונים סלולריים, אייפדים, GPS וכו '. אני אוהב להיות לבד עם "זה" ואותי. התבוננות, תכנון והתגברות על האתגר הבא על השביל. הוצגתי השנה עם קינדל וזה הקל על עומס התרמיל שלי. במקום לשאת ספר אני נושאת כעת את קינדל שלי לקריאה בלילה או אם אני מחליטה לעצור במהלך היום.

רוב התרמילאים שלי נעשים בסוף הסתיו עד תחילת האביב … קמפינג הקיאקים שלי נמשך מהאביב עד הסתיו. למצוא חופים נטושים וסרגלי חול די קל באזור החוף שלי.

אז מה כל זה קשור לתרמיל קיאק? הקיאק שלי מוסיף מימד חדש נפלא לתרמילאים או לקמפינג. ואם הבריאות שלך לא תאפשר לך לעשות טיולים ארוכים, קיאקים היא דרך נוספת שתוכל לצאת לבד. אני מתכנן את טיולי הקיאקים שלי בדיוק כמו טיול הטיולים שלי. מזג אוויר, אספקה ​​ותוכנית טיסה.

לרוב קייקי הים יש שטח תא נרחב לטיול של שני לילות. אוהל ושק שינה מתאימים בנוחות ועדיין יש לי מספיק מקום למים מתוקים. מים מתוקים הם תמיד בעיה כאשר אתה צריך לסחוב אותם על הגב כל היום. ולאורך נתיבי המים החוף מים מתוקים יכולים להיות נדירים.

שלושה ימים זה מספיק בשבילי בקיאק כל היום. אני מוצא את היעד שלי, אורז ויוצא לדרך. משוטטת ביעד ליעד שאני עוצרת כשאני צפופה או עייפה. תאכלו את ארוחת הצהריים שלי על חוף או על סנד חול ותמשיכו עד הערב. אני אוהב להיות בקמפינג עם הרבה זמן להקים מחנה.

אז כשאני מגיעה לאתר הקמפינג שלי. אני מאבטח את הקיאק שלי, מרים את האוהל ומתכונן לארוחת ערב ולמנוחת לילה טובה. ברוב החופים יש אספקה ​​מוכנה של עץ סחף מה שהופך אש מהירה ומוכנה. זכור את תרסיס הבאג אם אתה בחוץ בקיץ. סיבה נוספת שאני מעדיף את סוף הסתיו ותחילת האביב ללא באגים והשייטים עדיין לא עלו על המים.


Source by Laurence Pitts

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.