מדוע ביטוח נסיעות הוא חיוני לטיול בחו"ל

חופשה מפקחת היא תקופה של הנאה גדולה ונדמה שחבל לחשוב על דברים שיכולים להשתבש, אבל רק בגלל שאתה במדינה אחרת אין סיבה להניח שיש סיכוי נמוך יותר שתפגע באף אחד סכנות של חיי היומיום. גניבה, אובדן ומצבי חירום רפואיים עלולים לפגוע בך לפחות בחופשה, והחוויה תהיה טראומטית עוד יותר אם אינך מכוסה ותצטרך לשאת במלוא המשקל של כל הפסד כספי. במקום לראות בביטוח נסיעות הוצאה לא רצויה, זכרו שמה שאתם משלמים עליו הוא השקט הנפשי שיאפשר לכם להירגע וליהנות מהחופשה, מבלי לדאוג כיצד תתמודדו אם משהו ישתבש. ביטוח נסיעות הוא חלק חיוני בכל חופשה בחו"ל, בין אם אתם תרמילאים צעירים כשירים, מטיילים מבוגרים המצטרפים לסיור קבוצתי או משפחה צעירה בחופשת נופש.

אם אתה עדיין לא משוכנע, תסתכל על הסיבות האלה מדוע אתה עשוי להזדקק לביטוח נסיעות.

1) רפואי

נתונים סטטיסטיים של ממשלת אוסטרליה מספרים לנו שבכל שנה מתמודדות הקונסוליות האוסטרליות עם 900 מקרי מוות ו -1200 מקרים של מטיילים בחו"ל. בתי חולים בדרום מזרח אסיה יכולים לעלות עד $ 1000 ליום ואם למטייל אין כיסוי ביטוחי סביר שהם יהיו אחראים לחלוטין לעלות. אותה סטטיסטיקה ממשלתית מצביעה על כ -50 פינויים רפואיים בשנה. אם תחשוב שאולי תצטרך לשלם 100,000 $ כדי לפנות מארה"ב, אתה יכול לראות עד כמה חשוב להיות מבוטח.

2) הפסד

דברים הולכים לאיבוד כשאתה נוסע. הכבודה הולכת לאיבוד בשדות תעופה והארנקים נגנבים כשאתם מסתובבים בערים לא מוכרות שבהן אתם לא רחוביים כמו שהייתם בבית. כל עוד יש לך כיסוי ביטוחי עם זאת אין צורך להיות פרנואיד. אובדן הרכוש שלך תמיד מתסכל, אבל ביטוח הוא ההבדל בין אי נוחות זמנית לאסון יקר שעלול להרוס את כל החופשה שלך.

3) ביטול טיסה

ביטול טיסות הוא די שכיח ומלחיץ ביותר. לכל הפחות אתה יכול למצוא את עצמך מסתובב בשדה תעופה במשך שעות. אם יש לך טיסות או העברות, ההשפעה על ההשפעה יכולה להיות הרבה יותר גרועה – ויקרה מאוד. גם אם לא, אתה עשוי לגלות שאתה צריך פתאום לארגן לינה נוספת ברגע האחרון, או שאתה עלול לפספס לינה של לילה אחד או יותר שכבר שולמו עליו ליעד שלך. תעשו ביטוח נסיעות בסיסי ותקבלו כיסוי לכל אחת מהבעיות הללו.

4) מעשי טבע

אם תקוע בחו"ל כתוצאה ממעשה טבע כגון הוריקן או טייפון, אתה עשוי להיות מכוסה על ידי הביטוח שלך. אם אתה נוסע לאזור עם סיכון גבוה לתופעות כאלה, רצוי לשים לזה עדיפות בבחירת הפוליסה שלך, מכיוון שלא תמיד היא מכוסה.

5) נסיבות אישיות

נסיבות בלתי צפויות בחייך האישיים עלולות לגרום לכך שתצטרך לקצר את הטיול שלך, או אפילו לדחות אותו לחלוטין. אתה אף פעם לא יודע מתי אתה הולך לחלות או לסבול משכול משפחתי. ביטוח נסיעות יאפשר לכם לגבות חלק מהעלות של החופשה הנדחית או המצומצמת.

ביטוח נסיעות רחוק מלהיות רוע הכרחי, ביטוח נסיעות הוא רשת ביטחון כדי להבטיח שלא תמצא את עצמך ללא צורך בכיס כתוצאה מחופשתך בחו"ל. זה גם לא צריך להיות יקר. יש הרבה עסקאות זולות לביטוח נסיעות, כך שאין שום סיבה לצאת מהבית בלעדיה.


Source by James M Martins

About admin

Check Also

כיצד לקבל ביטוח נסיעות תקציב לסטודנטים

העולם הוא מקום קטן יותר כיום וסטודנטים נוסעים באופן קבוע לחו"ל כדי ללמוד. או שאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.