מדוע ניתן לדחות את תביעות ביטוח הנסיעות שלך

טיול הוא חוויה טובה שאפשר לחוות בחייו. רוב המטיילים בוחרים לרכוש ביטוח נסיעות כדי להיות "בטוחים ומאובטחים" כאשר משהו לא הולך לפי התוכנית או שקורה משהו לא צפוי. לפני רכישת ביטוח נסיעות, חשוב מאוד שהלקוחות יבינו קודם כל מה הביטוח עושה ואינו מכסה. לא מובטח שתכוסה בהכרח כאשר משהו משתבש. פירוש שגוי של פוליסת ביטוח עלול לגרום לך לאכזבה כאשר תביעת ביטוח הנסיעות שלך נדחית בזמן שאתה זקוק לה ביותר.

מה אם תביעת ביטוח הנסיעות שלך תידחה בזמן שאתה זקוק לה ביותר? להלן הסיבות השכיחות ביותר לכך שהתביעה שלך יכולה להידחות:

תנאים לא קיימים מראש

בעת רכישת ביטוח נסיעות, ציין אם יש לך מצב רפואי קיים. חלק מהמבטחים יכסו תנאים רפואיים תמורת עלות נוספת בעוד שאחרים לא. אם לא תוכל לחשוף מידע זה, ייתכן שניסיונך להגיש תביעה לביטוח נסיעות יידחה כאשר תיעזר בתיקים הרפואיים שלך. בדוק את כל הכללים שנקבעו על ידי ספק. זכור כיסוי ביטוחי מסוים זה מיועד לפציעה ומחלות בלתי צפויות בלבד.

טפסים ותיעוד לא מלאים

סיבה נוספת לכך שניתן לדחות את תביעת ביטוח הנסיעות שלך היא פשוט של טופס לא מלא, חסר מידע חשוב או ממולא בצורה לא נכונה. וודא תמיד שמילוי הטופס שלך כראוי ומלא. כל הקבצים המצורפים הדרושים כלולים לפני שליחת תביעותיך כגון תעודת רופא, דיווח משטרה (על גניבה או אובדן פריט), קבלות רכישה על חפצי הערך שלך או אפילו אישור עיכוב הנסיעות מהספק.

השתתפות בפעילויות הרפתקניות או מסוכנות

לפוליסות ביטוח נסיעות יש כיסוי שונה מבחינת פעילויות ספורט והרפתקאות שהם מכסים. בדרך כלל, הם אינם מכסים ספורט אתגרי הנחשב למסוכן, אך יתכן ותהיה פרמיה נוספת לפעילויות כגון צניחה, קפיצות, טרקים בגבהים וכו '. הקפד לבדוק את הפעילויות שהספק שלך מכסה לפני שתירשם לאתר מסוים פעילות חג.

יעדים שלא אושרו (בניגוד לייעוץ של ה- WHO או ה- FCO)

חברות ביטוח מסוימות יכסו רק ליעדים שנקבעו, ובדרך כלל הן אינן מכסות מיקומים שמשרד החוץ והנציבות או ארגון הבריאות המלא שלטו על נסיעות.

שיכרון אלכוהול או שימוש בסמים

אם איבדת חפצי ערך, פגעת בחפץ אישי או תאונה כשהיית תחת השפעת סמים או אלכוהול, סביר להניח שתביעת ביטוח הנסיעות שלך תיחשב כבלתי תקפה. למרות שאתה נוסע ליהנות מהחיים שלך, היה אחראי ופשוט שמור על הכל במידה.

התנהגות לא חוקית/פזיזה

התנהגות הונאה, לא ישרה ובלתי חוקית כגון מעבר למקומות מוגבלים ושימוש בלתי מורשה במתקנים אינם מכוסים בביטוח כלשהו. הקפידו תמיד על כל הכללים והתקנות כדי להימנע מכל בעיה במהלך הטיול.

מטען ללא השגחה

שימו לב כי פריטים ללא השגחה לא יכוסו אלא אם כן הם נמצאים בכספת במלון נעול או בתא מטען לרכב. כאשר אתה תובע על פריט שאבד, קבל תמיד דו"ח משטרה בנוגע לאירוע או בקש ממלון או ממפעיל הנסיעות לתת לך הצהרה בכתב – זה יעזור לתביעה שלך לביטוח נסיעות.

אירועים שקורים לפני רכישת ביטוח הנסיעות

אירועים שכבר קרו לפני שקנית ביטוח, ככל הנראה, לא יכוסו. אם אתה תובע על זה אז זה יידחה ואף יכול להיחשב כמרמה.

כמה שאפשר, אנחנו רוצים שהכל ילך כמתוכנן: לפני, במהלך ואחרי הטיול שלנו. אבל באמת יש מקרים שמשהו ישתבש ועיבוד תביעה נטול מתח ופשוט יכול להקל על המצב.


Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.