מדוע תביעות ביטוח נסיעות נדחות?

מטרת ביטוח הנסיעות היא להבטיח שתקבל משהו מהאירועים או מצבי החירום האומללים שקרו לפני הטיול או במהלכו. אם משהו השתבש במהלך החופשה, ואתה רוצה לרכוש תביעות ביטוח נסיעות, זה אידיאלי לקבל תהליך חלק ופשוט. אתה רוצה להימנע מהטרחה המיותרת ומהאפשרויות לדחות את טענותיך.

יהיה טוב אם נוכל לקבל תביעות ביטוח בקלות, אך לא תמיד זה המצב. לא כל התביעות מתוגמלות למרות שספקי הביטוח מוציאים מאות מיליוני כסף בשנה כדי לשלם עבור תביעות ביטוח. רק בבריטניה חברות הביטוח משלמות מדי שנה 345 מיליון ליש"ט עבור תשלומי התביעות של לקוחותיהם. אך מדוע תביעות נסיעות נדחות? להלן הסיבות הנפוצות ביותר שכולם צריכים לדעת.

מסמכי תמיכה לא מספקים

נתחיל מהסיבה האופיינית ביותר לכך שתביעות ביטוח נדחות – יש לך מסמכי תמיכה לא שלמים. כאשר אתה טוען טענה, עליך להציג או לספק ראיות מהותיות לתמיכה באירועים שגרמו לך למצוקה במהלך הנסיעה שלך. הוכחות אלה עשויות לכלול מידע על עיכוב הספק, דיווחי משטרה על תאונות או מעשים בלתי חוקיים, אישורים רפואיים או קבלות רכישה.

פריטים ללא השגחה

פריטים ללא השגחה הם דברים שאיבדת או השארת ביעד שלך, כולל טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, מצלמות, תיקים, שעונים וארנקים. אלא אם הפריטים ננעלים היטב בתוך המכונית או כספת, לא תוכל להגיש תביעות ביטוח על הדברים שאבדת בטעות או ברשלנות. לספקי ביטוח יש מדיניות בנושא זה, לכן ודא שאתה מודע להן. וכדי להימנע מדחייה, דאג תמיד או שמור על החפצים שלך בחופשה.

אירועים לפני רכישת ביטוח נסיעות

כמובן שאירועים שקורים לפני רכישת ביטוח הנסיעות שלכם אינם כלולים בכיסוי. ניסיון להעלות טענות למצבים כאלה לא רק יוביל לדחייה אלא גם נחשב כמעשה הונאה, ואתה יכול להיות אחראי לכך. הזמן האידיאלי לרכישת ביטוח נסיעות הוא ברגע שהזמנתם את הטיול. זה יהיה שימושי למצבים עתידיים.

ללא ייעוץ מסעות

אם אתה יוצא נגד ייעוץ הנסיעות שהוציא ארגון הבריאות העולמי (WHO), ספק הביטוח שלך לא יפצה על תביעותיך. אם אתה נוסע למקום שארגון הבריאות העולמי המליץ ​​לכולם לא ללכת, זה הופך להיות ההחלטה שלך ואתה תהיה אחראי לכך. כדי להבטיח נסיעה בטוחה, בדוק תמיד את ייעוץ הנסיעות העדכני ביותר של ארגון הבריאות העולמי.

פעילות לא חוקית, מסוכנת וחסרת פזיזות

אם אתה עושה משהו בלתי חוקי כגון הונאה, גניבה, התנהגות לא ישרה, שימוש בסמים, בין היתר, ספק הביטוח שלך לא ישלם עבור התביעות שלך. תביעה תידחה גם אם תיתקל בתאונה או תחמיץ טיסה עקב צריכת אלכוהול מופרזת. זוהי אחריותך לשתות במידה, כך שאינך יכול לצפות שתכוסה בביטוח הנסיעות שלך בשל חוסר האחריות שלך.

באשר לפעילויות המסוכנות, התנאים תלויים בפוליסות ביטוח. חלק מהחברות אינן מכסות ספורט אתגרי ופעילויות. עם זאת, אם אתה משלם פרמיה נוספת, ייתכן שיהיה כיסוי פוליסה לצניחה, קפיצות באנג'י, טרקים וטיפוס הרים, עד כמה. עדיף לקרוא את התנאים וההגבלות של פוליסת ביטוח הנסיעות שבחרת.

תנאי בריאות לא מוכרזים

אחת הסיבות לכך שאנשים רוכשים ביטוח נסיעות היא ביטחון בריאות. בידיעה שהשירותים הרפואיים יקרים, כדאי להכין ביטוח, במיוחד אם אתה נוסע. עם זאת, אסור לך לשכוח להצהיר על המצב הרפואי הקיים שלך עם מסמכים רפואיים תומכים בעת רכישת ביטוח נסיעות. הוא יבטיח כי ההוצאות הרפואיות שהוצאתם במהלך הטיול שלכם יכוסו, ולא תצטרכו להשיל סכומי כסף גדולים.

אם אינך מצהיר על תנאי הבריאות שלך, אינך יכול לנצל את ביטוח הנסיעות שלך. כמו כן, מומלץ לא לנסוע אם הרופא שלך ייעץ זאת.


Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.