מדריך לבחירת צ'רטר מומחה וניהול

צ'רטר וניהול מטוסים הוא עסק מוסדר מאוד ומתמחה ביותר. מערכת היחסים בין בעל מטוסים לחברת הניהול שלהם היא ייחודית; זה קרוב יותר לשותפות אז לקשר ספק/לקוח מסורתי. כשזה מגיע לבחירת חברה לניהול מטוסים, רוב הבעלים אוהבים לשכור חברה עם ניסיון רב, דירוגי בטיחות מובילים וכזו שמבינה ומתאימה לדרישות הנסיעה האווירית של הבעלים. בפוסט זה נדון בתחומים מרכזיים שהם מבדילים בעת בחירת חברת ACM.

– ניסיון הוא אחד הגורמים החשובים ביותר. כאשר אתה מחפש מומחה צ'רטר וניהול מטוסים, אתה צריך להתחשב בניסיון שלהם. זה חיוני ביותר מכיוון שהוא קובע במידה רבה את סוג השירותים שאתה יכול לצפות מהם. במידת הצורך, בקש מהחברה הפוטנציאלית להציע הפניות של לקוחות קודמים עם מטוסים ופרופילים דומים.

– שקול את דירוגי הבטיחות שלהם. ישנם ארגונים ידועים ומכובדים כמו ארגוס, וויברן, IS-BAO והקרן לבטיחות צ'רטר אוויר המעריכים חברות ACM בהתבסס על שיא הבטיחות שלהן. שאל את חברת הניהול הפוטנציאלית לגבי הדירוג שלה מארגונים אלה.

– מיהם הלקוחות שלהם? בעוד ארגונים רבים ובעלי מטוסים בודדים מעדיפים סודיות, חלקם עשויים להיות זמינים לשימוש כהפניה. לכל הפחות, מפעיל ACM אמור להיות מסוגל לספק פרופיל של לקוחותיו על בסיס "עיוור" לבדיקה.

– מה המומחיות שלהם? חברת ניהול פוטנציאלית אמורה להיות מסוגלת לספק לך סיכום של מפרט הפעולות שלה, או OPSPECS, כך שתוכל להבין טוב יותר את יכולותיהם. זה חשוב במיוחד עבור בעלי המתכננים לטייל מחוץ לארה"ב

– כיצד הם מודדים הצלחה? דרך נוספת לומר זאת היא איזה סוג דיווח תקבל? רוב בעלי המטוסים המנוהלים מקבלים סיכום חודשי המפרט כל טיסה, כל עסקת תחזוקה וכו '. כבעלים, יש לך את כל הזכות לקבל כל מידע שאתה רוצה, בכל פורמט שאתה רוצה אותו. אם אתה רגיל לבחון דוחות ביצועים בצורה מסוימת, אתה אמור להיות מסוגל להתאים גם את דיווח הפעילות שלך במטוסים בצורה זו. אם תרצה, תוכל אפילו להגדיר ממשק נתונים אוטומטי להעברת מידע זה אלקטרונית גם לך.

לבסוף, עליך להבין את הצעת הערך. לא כל החברות יכולות להתמודד עם דרישות הניהול ביעילות, וזה יכול רק להוסיף את העלויות הכוללות שלך. כל מטרת העסקת חברת ניהול תעופה היא שמירה על שליטה קפדנית על הפעולות והגברת היעילות והשקיפות. אלא אם כן חברת הניהול תוכל לענות על הציפיות שלך בתחומים אלה, אין זה סביר שתוכל לצפות לתשואות טובות בכל הנוגע לשירות הלקוחות ולמסירת הביצוע.

אנא התייחס לתחומים אלה כצ'רטר חכמי המטוס שלך וחברות הניהול לשימושך הפוטנציאלי. אם אתה מעדיף להשתמש ביועץ חלק שלישי, זה יכול גם לספק את הנוחות שאתה מחפש כי חברות ACM הפוטנציאליות נבדקו כראוי כדי לענות על הצרכים שלך.


Source by J Smith

About admin

Check Also

The History of the Grumman Corporation: The Early Years

Origins and Biplanes: Synonymous with Long Island, the Grumman Corporation was one of the world's …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.