מדריך מהיר לשירותים הבסיסיים המוצעים על ידי מפעילים מבוססי קבע

כמו כל ענף אחר, ענף שירותי התעופה מונע על ידי מספר פונקציות ספציפיות. בצפון אמריקה ובחלקים מאירופה, הרעיון של שירותי מפעיל מבוסס קבוע (FBO) מובן כמורכב מרכיבים מסוימים. אז מה זה FBO? אילו סוגים של שירותים הם מציעים? בפוסט זה נדון בתכונות אלה ועוד.

מהם שירותי מפעיל מבוסס קבוע (FBO)?

כדי להבין את השירותים הניתנים על ידי FBOs, חשוב להבין את תהליך הכניסה לשדה תעופה ושימוש בתעופה כללית. FBOs מספקים מסוף תעופה כללי פרטי ומסביר פנים לאותם נוסעים שטסים במטוסי תעופה כלליים. שלא כמו עמיתיהם המסחריים, אין קווי אבטחה או הליכי צ'ק אין ממושכים. במקום זאת, צוות FBO מסייע לצוות הטיסה במטוס התעופה הכללי להכין את המטוס ליציאה. זה יכול להיות מורכב מטיפול (העברת) המטוס מהאנגר או מאזור העמידה לרמפה לטרמינל ליציאה, כמו גם מתדלוק המטוס ומתן למטוס כל מיני בקשות ספציפיות של הנוסעים (כגון קייטרינג, ציוד תא נוסעים אחר) וכו 'מאחר והנוסעים מוכרים לצוותי הטיסה וצוותי הטיסה והנוסעים מוכרים ל- FBO, תהליך העלייה למטוס מהיר ויעיל מאוד. אנשי FBO מסייעים לצוותי הטיסה לסייע במהירות לנוסעים לעלות על המטוס, לסייע עם אחסון מטען והבטחת דרישות אחרות לפני הטיסה.

אילו שירותים נוספים מספקים FBOs?

כמעט כל מה שצריך על ידי צוות הטיסה או הנוסעים. הם אחראים למתקנים שבאמצעותם מתקיימות טיסות תעופה כלליות. אלה כוללים מתקני האנגרים ברוב שדות התעופה ומסופי נוסעים כלליים לתעופה ומתקנים אחרים. במסגרת ההגדרה של מתקני תעופה כלליים, ה- FBO מבטיח שצוות הטיסה יכול לבצע את תכנון הטיסה שלהם, לבדוק את מזג האוויר ולבצע את כל ההכנות הנדרשות למטוס ולנוסעים. ה- FBO מספק גם אזורים לצוות הטיסה לנוח ולהירגע כשהם לא מתכוננים באופן פעיל לטיסה. בהתאם לשדה התעופה ולתקנות המקומיות, הנוסעים עצמם רשאים להשתמש במתקנים לבימוי לפני טיסה או שהם יכולים להיות מונעים או מלווים החוצה ישירות למטוס על ידי צוות ה- FBO.

אילו שירותים אחרים FBO מספקים?

התשובה הקצרה היא כל מה שהנוסעים וצוותי הטיסה צריכים בשביל טיול מוצלח. לעתים קרובות זה כולל ארגון או מתן הובלה קרקעית לנוסעים ולצוות, בין אם זה באמצעות שירות נסיעה ברכב או השכרת מכוניות או מוניות. זה יכול גם להיות כרוך בסיוע לנוסעים עם סידורי קונסיירז 'אחרים, כגון הזמנת מלונות, מציאת מסעדות וכו' ל- FBO יש בדרך כלל חדרי ישיבות לפגישות פרטיות ויכולים להציע מתקנים נוספים גם לנוסעים ולצוותי טיסה.

אם תרצה ללמוד עוד על שירותי מפעיל מבוסס קבוע (FBO) וניהול FBO, תוכל לחפש באינטרנט כדי למצוא נותני שירותים וחברות ניהול. עליך לחרוץ את ניסיונם והיצע השירותים ולוודא שיש בידם את היכולות והיכולת לענות על צרכיך.


Source by Tapati Roy

About admin

Check Also

The Aviation History of Port Washington, Long Island

1. Amphibious Aircraft Development: Water, not land, drew aviation to Port Washington, Long Island. Like …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.