מהן יתרונות המפתח לביטוח נסיעות לשנה הפערית?

לפעמים אתה צריך לקחת הפסקה. זו יכולה להיות הפסקה ממושכת בלימודים או הפסקה נחוצה מהקריירה שלך. בכל מקרה, תזדקק לביטוח נסיעות שיכסה את כל הטיול שלך.

חברות הביטוח מציעות לך בדיוק את סוג פוליסת הביטוח שאתה צריך לטיול כזה. ביטוח מסוג זה נקרא ביטוח נסיעות לשנות הפערים.

למי מיועד הביטוח הזה?

ביטוח נסיעות של שנת הפער פונה לאנשים בגילאי 16 עד 50 המתכננים טיולים ממושכים. סטודנטים, כמו גם מטיילים אחרים מבריטניה ומהאיחוד האירופי אשר בתקציב מוגבל הם מועמדים מושלמים לפוליסת ביטוח נסיעות מסוג זה. הכיסוי מקיף ללא סלסולים, כך שהוא זול בקלות.

פוליסה זו מכסה עד 15 חודשי נסיעה ואף ניתן להאריך אותה עד 18 חודשים. פוליסת ביטוח מסוג זה מכסה את כל המדינות העולמיות כמו ארצות הברית, קנדה, האיים הקריביים, מקסיקו ואפילו יפן.

היתרונות בביטוח נסיעות של שנת הפער

כאשר אתה בוחר במדיניות שנת פערים, אתה מקבל את ההטבות הבאות:

  • אינך צריך להיות סטודנט צעיר כדי להיות זכאי לפוליסת ביטוח זו. אנשים עד גיל 50 יכולים לרכוש ביטוח נסיעות לחול המועד.

  • כל תושבי בריטניה והאיחוד האירופי יכולים לרכוש כיסוי זה.

  • אתה מקבל כיסוי אפילו לאחר עזיבה, מה שאומר שאם כבר התחלת בנסיעות ואז הבנת שאין לך כיסוי ביטוחי, עדיין תוכל לפנות לחברת הביטוח ולקבל ביטוח נסיעות של שנת פער.

  • אתה מכוסה עבור מצבים רפואיים ללא מסך. לחברות הביטוח יש רשימת מצבים רפואיים המכוסים ללא עלות כחלק מהכיסוי הסטנדרטי של ביטוח נסיעות לשנת הפער. לכן, אם מצבך רשום ויציב במשך 12 חודשים לפחות, אינך צריך לדאוג לשלם תוספת עבור כיסוי רפואי.

  • בנוסף לכיסוי הרפואי הסטנדרטי, תקבל גם סיוע חירום רפואי 24 שעות ביממה.

  • אחד מעניין – אפילו טיולי שייט מכוסים כסטנדרט במדיניות הטיולים שלך על שנת הפער.

  • רוב פעילויות ההרפתקאות כמו טרקים, רכיבה על אופניים, רוב הספורט והפעילויות מתחת למים מכוסות גם הן כחלק מהחבילה שלך. עם זאת, אם אתה מסתכל על ספורט אתגרי בסיכון גבוה יותר, יהיה עליך לקחת כיסוי נוסף בנוסף למדיניות הנסיעות הקיימת שלך.

  • אתה יכול אפילו להתאים אישית את המדיניות שלך עם תוספות נוספות. לדוגמה, אתה יכול לקבל כיסוי לחפצי הערך שלך, כיסוי ויתור עודף, החזרה לניו זילנד, אוסטרליה או דרום אפריקה, כיסוי לספורט חורף ואפילו כיסוי הביתה לחזור, עד כמה שם.

הזמן הטוב ביותר לרכוש את פוליסת הביטוח שלך הוא כאשר אתה מתכנן את הטיול. בדרך זו, אם תצטרך לבטל את הטיול שלך ברגע האחרון, תקבל כיסוי ביטול. נסיעה בטוחה!


Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.