ממה לדאוג אם נוסעים ללא ביטוח נסיעות

טיול הוא רק על החוויה, ומי יגיד שאתה לא יכול לעשות את זה עם ביטוח נסיעות? אתה רשאי לחקור את העולם ללא הגנה כלכלית כזו אם תבחר בכך, אך אין זה אומר שעליך לעשות זאת. זה אפילו מהווה סיכון גדול יותר אם אתה נוסע ללא ביטוח בריאות.

כן, מטיילים רבים לא יפריעו לנסוע ללא ביטוח. זה אחד הדברים שהם לא נותנים עדיפות. הם מספיק בטוחים ששום דבר לא ישתבש, ולרוב הם חוזרים הביתה מאושרים ומרוצים.

אבל מה יקרה אם יקרה תקרית מצערת ואין לך יכולת כלכלית להתמודד איתה? זו בדיוק מטרת הביטוח. בלי זה, תוכניות הטיולים שלך יכולות ללכת שולל, ואתה עלול להישבר. בהתאם לזה, הנה דברים שכדאי לדאוג להם אם אתה נוסע ללא ביטוח.

מצבי חירום רפואיים במדינה אחרת

ללא ביטוח נסיעות, אתה באמת נוסע ללא ביטוח בריאות. ייתכן שיש לך כרטיס ביטוח בריאות אירופאי (EHIC), אך זה לא יספיק כדי לספק לך כיסוי אם עליך לפנות לטיפול רפואי מיידי.

ביטוח נסיעות עוזר לך לשלם את העלויות הרפואיות שנגרמו לך במהלך הנסיעה. החל מתרופות, כאבי בטן ועד ניתוחים, אלה מכוסים בביטוח נסיעות. פוליסות רבות יכסו מינימום של מיליון ליש"ט. אם אין לך אחת, תצטרך לשלם עבור כל ההוצאות, כולל הנסיעה חזרה הביתה, וזה יהיה הפסד כספי גדול.

שינויים פתאומיים בתוכניות הטיול שלך

הוא כולל ביטולים, עיכובים, צמצומים, עזיבות שהוחמצו ונטישת טיול. התרחישים האלה קורים כל יום, והם יכולים לקרות לכל אחד כשהם הכי פחות מצפים לזה. אם אתה נוסע, עליך להתכונן לגרוע ביותר עוד לפני שהוא מתחיל.

על ידי ביטוח נסיעות אתה מגן על עצמך מפני תקלות פשוטות אך מטרידות ויקרות. זו ההגנה הטובה ביותר שלך מפני השינויים הפתאומיים האלה. אבל אם אין לך כזה, אתה צריך לדאוג מהעלויות שאתה צריך לשלם בעצמך.

אחריות אישית במהלך הטיול שלך

כשאתה נוסע, אתה לא רק יושב במלון שלך וצופה במשהו בטלוויזיה. אתה עושה פעילויות חוץ כמו ללכת לחוף הים, אופנועים ברחבי העיר, ביקור במקומות תיירות מפורסמים ועוד.

למרות שזה רגעים מהנים, תאונות עדיין יכולות לקרות. מה אם איבדת בטעות את האופנוע השכור, פגעת במישהו בכוונה או גרמת נזקים לרכוש של מישהו? מדובר באירועים אישיים, והם מכוסים בביטוח נסיעות.

אם אין לך אחד איתך, תצטרך ליישב את המחלוקות בעצמך ואף לשלם על הנזקים שגרמת. כדאי לחשוב על מצבים אלה מראש, במיוחד אם תוכניות הטיול שלך כוללות פעילויות חוצות רבות.

הטייק אווי

ביטוח נסיעות מעניק לכם ביטחון בזמן הנסיעה. בלי זה, התנועות שלך מוגבלות מכיוון שאתה מודאג מדי שמשהו רע עלול לקרות. במקום ליהנות מהחופשה שלך ללא דאגות, אתה מנסה בכל כוחך לשחק בבטחה כי זה יקר מדי לתקלות. אבל זה לא חייב להיות ככה. מעתה והלאה, העדיף קבלת מדיניות להבטחת הרפתקת טיולים ללא דאגות.


Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.