מנקה אלומיניום לפרטי מטוסים מאת אלקואה

ישנן אפשרויות רבות לפירוט מטוסים בכל הנוגע לשימושי תעופה. מוצר אחד שאנו אוהבים לאחר שקשרו את כולם היה מוצר של חברת Alcoa Corporation. המוצר מופץ על ידי חברות CLB בתאגיד Alcoa עבור פוליש אלומיניום בכל היבטי הפירוט. השתמשנו בזה בכמה יצירות מוזיאוניות ושמנו לב לנוחות השימוש בזמן שליטשנו T-33 מאלומיניום כולו, גרסת המאמן של F-80 מלחמת קוריאה. זה לקח בערך 22 שעות עבודה עם פוליש האלומיניום של Alcoa כדי להשלים את הפרויקט הזה. אנו מציעים את העבודה ל -40 שעות מכיוון שבדרך כלל זה ייקח עם מותגים אחרים.

לחברה שלי, ה- Aircraft Wash Guys, יש ניסיון רב בליטוש אלומיניום ועבודה בהירה. http://www.aircraftwashguys.com . ועל מי עדיף לסמוך מאשר על יצרני מעל 1/3 מכל האלומיניום שנכרה ומוחזר בעולם. אלקואה עמד במבחן הזמן. אלקואה גם סייעה בחקיקה לחייב את האזרחים למחזר אלומיניום הדרוש לכל כך הרבה מהמוצרים הדרושים שאנו לוקחים כמובן מאליו כל יום. בין אם מדובר בפחית בירה, מכונית רכבת אלומיניום, בואינג 747 או אפולו ספייס קרפט, אתם יכולים להמר שהיא מיוצרת עם מוצרי אלקואה.

בדקנו מוצרים אלה ודוגמאות נשלחו לכל זכייני הפרט בחורים. כל הצוותים שלנו מסכימים כי זהו אכן מוצר מהשורה הראשונה. אנו משתמשים במוצר זה לאחר בדיקתו על כלי טיס ואלומיניום על כלי רכב, משאיות וסירות. אין דרך קלה לנקות אלומיניום ולגרום לו לזרוח; שאל כל חובב אופנועים של הארלי דוידסון, בעל מטוסים, בעל יאכטה או בעל משאית תצוגה. אין דרך קלה. ובכל זאת אחד המוצרים הטובים ביותר שמצאנו אי פעם הוא הלקים מאלומיניום של אלקואה. המוצר לא רק מדהים, הוא פוליטיקלי קורקט.

רבים עשויים לטעון כי הפולנית של אמא היא הטובה ביותר לאופנועים ואנחנו חייבים להסכים שאמא היא מוצר מצוין, אך כאשר משתמשים בכמויות גדולות לביצוע משטחים גדולים, יש מוטיבציה מסוימת לרווח עם הצוות שלנו. הלקים של אמא כמובן גם נהדרים. אנו מודים לאלקואה על רישוי הפוליש שלה מהמשוכללים ביותר, קבוצת המחקר והפיתוח בהייטק, למפיצים ראויים כמו CLB Enterprises, כך שהוא זמין לצוות ולחובבי התעופה שלנו במחיר נמוך והוגן. רמת המחויבות הזו לשוק היא שמחזיקה את הקבוצה שלנו במעגל המנצחים ואת אלקואה בצמרת המשחק שלה. וזה בוודאי חוסך את זרועותיו של בעל מטוס שצריך ללטש את המטוס שלו, כי אלוהים יודע שאין דרך קלה. אלומיניום הוא סגסוגת מושלמת לכל כך הרבה מהנכסים והחידושים היקרים ביותר של האנושות; מהגלגלים על המוט הלוהט שלך ועד לחלקים ומרכיבים של מטוס הסילון בעל הביצועים הטובים ביותר בעולם וזה כבר עשרות שנים. בחרו את הלק האלומיניום הנכון וחסכו את השרירים וזמן הטיסה. תחשוב על זה.


Source by Lance Winslow

About admin

Check Also

The History of the Grumman Corporation: The Early Years

Origins and Biplanes: Synonymous with Long Island, the Grumman Corporation was one of the world's …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.