סידני – מדריך עירוני של סידני באוסטרליה

עיר הנמל סידני, אוסטרליה היא אולי לא בירת המדינה, אבל היא עדיין עיר עם יופי מלכותי וסגנון אופנתי. ממוקם בחוף הדרום מזרחי של אוסטרליה, במדינת ניו סאות 'ויילס, סידני הוא יעד נופש המפורסם בימי השמש הארוכים שלו, ציוני דרך לאומיים וחופים מבריקים.

כאתר המושבה האירופית הראשונה באוסטרליה, סידני היא עיר עשירה במורשת וההיסטוריה הקולוניאלית. צריף הייד פארק ובית אליזבת ביי משחזרים את האווירה של המתיישבים הלבנים הראשונים באוסטרליה במהלך המאה ה -19 וה -20, וכן מציגים תערוכות על ההיסטוריה, הרעיונות והתרבות האוסטרלית.

לב ליבה של סידני הוא שני ציוני הדרך שלה, בית האופרה של סידני וגשר נמל סידני. בית האופרה, שנבנה על נמל סידני הציורי, הוא אחד ממרכזי אומנויות הבמה הגדולים בעולם ומקור ליופי ולפלא. נפתח בשנת 1973, תוכנן על ידי אדריכל דני לייצג את ספינות המפרש של הנמל. גשר הנמל של סידני נפתח בשנת 1932 והוא זוכה בחיבה לכינוי "coathanger" בגלל צורתו הייחודית. שני ציוני הדרך הללו מפעילים סיורים קבועים; אולם הדרך הטובה ביותר לחוות באמת את הארכיטקטורה עוצרת הנשימה היא לקחת אחת מההפלגות הרבות הפועלות במורד הירידות ויורדות בנמל מדי יום.

ניתן למצוא צד טבעי יותר של סידני בחוף בונדי. יעד תיירותי פופולרי במיוחד, חוף בונדי הוא מרכז קוסמופוליטי משגשג לשמש, גלישה וכיף. המים הצלולים והחול הלבן של המפרץ בצורת ירח מתחרים רק במסעדה ובמסעדות מהשורה הראשונה אשר שולבות אותה.

סידני עצמה היא הרבה יותר ממקום מלא באטרקציות איקוניות, זו עיר עם אהבה לאמנות ולסגנון. מרכז העיר מתגאה בכמה ממחוזות הקניות וחיי הלילה הטובים ביותר באוסטרליה. גן הידידות הסיני מדגים את הטעם הרב תרבותי העשיר של סידני, בעוד ששווקי סידני הם מקום מושלם לחוות את הגישה החסרת דאגות של האנשים ולאסוף מזכרות נהדרות.

העיר סידני היא מטרופולין מודרני שלא איבד את יופיו הטבעי או את סביבתו הירוקה. זו לא עיר של מתח או ערפיח אלא של מנוחה ורגיעה. יעד מושלם לחופשה.


Source by Giulio Detti

About admin

Check Also

5 דברים שעליכם לעשות בנאפולי, איטליה

נאפולי היא ביתם של כל הדברים הטובים – פיצה, ג'לטו, אמני מנדולינה ואתרים היסטוריים מדהימים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.