פתיחת עסק לשטיפת מטוסים

אז אתה אוהב מטוסים ואתה רוצה להתחיל בשירותי שטיפת מטוסים? אני לא יכול להאשים אותך, כיוון שעשיתי אותו דבר. לאחר ניקיון אלפי מטוסים במהלך השנים, שילמתי על בית הספר לטיסה, תחילה מטוסים ולאחר מכן התחלתי זיכיון לשטוף מטוסים כמודול של חברת זיכיון אחרת שהקמתי. בשם חניכי שטיפת המטוסים למדנו בשלב מוקדם מה נדרש כדי לספק את בעלי המטוסים, מפעילים קבועים של FBO וטייסים ראשיים. תמיד התמחנו בשטיפת וליטוש מטוסים. ניקינו אלפי מטוסים פרטיים, מטוסי תאגיד, מועדוני טיסה, בתי ספר לטיסה ומסוקים. חברת My Car Guys נוסחה במקור לפני למעלה מעשרים שנה והתחילה כשירות שטיפת מטוסים.

כידוע, אנשי תעופה מתייחסים ברצינות לטיסה ומטוס נקי הופך את הטיסה למהנה ומהנה יותר. טייסי חברות צריכים שתשמור על התדמית החיובית שלהם. כאשר בעסקי שטיפת המטוסים לא תשטפו רק חוץ של מטוסים, עליכם להיות בעלי יכולות ניקוי שטיחים. רבים מאנשי הצוות שלנו הם גם טייסים פרטיים ומשתלם לקבל טייסים כחלק מצוות העובדים שלך. למידע נוסף על שטיפת מטוסים, הצגתי כמה רעיונות נוספים באינטרנט שיסייעו לך.

http://www.Aircraftwashguys.com/aircraftbbs

תמיד שמרנו על מחירים נמוכים והלכנו על נפח, ייתכן שתרצה לעשות זאת או לגבות את המחיר הנמשך. התעריפים שלנו נמצאים בקצה התחתון של הספקטרום וזה ייתן לך נקודת מוצא טובה לתמחור.

מנועים בודדים $ 20.00-45.00 שטיפה, שעווה $ 60.00-140.00, שטיפה שבועית $ 20.00;

מנועי תאומים $ 45.00-90.00 שטיפה, שעווה $ 90.00-240.00, שטיפה שבועית $ 40.00; מטוסי Corporate $ 90.00-140.00 שטיפה, שעווה $ 180.00-400.00, שטיפה שבועית $ 80.00;

מסוקים $ 30.00-100.00 שטיפה, שעווה $ 45.00-180.00, שטיפה שבועית $ 30.00. שטיפת שטיחים, עבודות בהירות וליטוש אלומיניום וכו 'בדרך כלל אנו נותנים ללקוחות הערכות חינם.

יהיה עליך לבצע שירותים אלה בלוח הזמנים של הלקוח ובדרך כלל להתאים לשירותים מיידיים, ביום או בלילה, בערבים ובסופי שבוע. התאמת השירותים שלך לדרישות הלקוח חייבת להפוך למומחיות שלך. תזדקק גם לדברים הבאים:

שני מיליון ביטוח אחריות

מכונות שקטות וצוותים מקצועיים במדים

חשבונית חודשית לפי מספר "N"

מכשיר לטיוב מים על הסיפון, תואם EPA

משאית או קרונית יחידה רכובה, מלאה בעצמה, צבועה בטיחות צהובה

בעלות על שירות כביסה במטוסים יכולה להיות מתגמלת למדי ולמרות שעבודה קשה, היא יכולה להיות הרחבה של תחביב הטיסה שלך. רק חושבים שמשלמים לכם כדי לשטוף כמה מהמטוסים האחרונים והגדולים ולבלות בשדה התעופה כל היום? וכן, הם אפילו ישלמו לך טוב מאוד על כך שעשית את זה. תחשוב על זה.


Source by Lance Winslow

About admin

Check Also

The History of the Grumman Corporation: The Early Years

Origins and Biplanes: Synonymous with Long Island, the Grumman Corporation was one of the world's …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.