רשימת ציוד טיולים לטיולי יום

חשבתי היום מה צריך להיות ברשימה של ציוד טיולים למטיילים שרק מתחילים.

עם זאת, יצרתי את הרשימה שלהלן כמדריך כללי למה שאתה צריך לחפש בעת רכישת ציוד הטיולים שלך לטיול יום.

מכנסי טיולים או מכנסי טיול

מכנסי טיול מתאימים הם חובה. עמיד למים הוא תמיד רעיון טוב. אני אוהב כאלה עם פתח אוורור בתוכם שניתן לפתוח אותם כדי לאפשר זרימת אוויר טובה יותר בכדי לשמור על הרגליים יבשות מכיוון שהזיעה שלך מותרת להיפטר מהעור. אני גם אוהב מכנסי טיולים עם תחתונים ניתנים להסרה, כך שהם יכולים בקלות להכפיל את עצמם כמכנסיים קצרים.

צמר טיולים

חובה לטמפרטורות קרירות יותר. צמר טיולים טוב ישמור אותך חם ויבש מתחת למעיל הטיול הנכון.

שכבות בסיס

אתה צריך להיות בטוח שיש לך שכבות בסיס נאותות. שכבת הבסיס הראשונה נמצאת ליד העור שלך, כמו בדומה למכנסי הטיולים שלך, אתה רוצה לנשום כדי לתת לזיעה לספוג בנוחות. ככל שהוא קר יותר כך אתה צריך יותר שכבות. תמיד טוב לשאת איתך אחד או שניים נוספים לכל מקרה שתקרה.

גייצ'רים

אם תטוס דרך ביצה, מים, שלג, וכו '. גייצ'רים ממש שימושיים כדי לעזור לשמור על הרגליים והמגפיים שלך יבשים יותר.

כובע טיולים

אם קר כשאתה מטייל כובע צמר טוב הוא תוספת מצוינת. לבוש מתחת למכסה המנוע של הז'קט העמיד למים שלך, זה ישמור על הראש שלך יפה וטעים! לחלופין, אם חם והופך את השמש, כובע בייסבול או כובע טיול בסגנון חוף יגינו עליך מפני קרניים מזיקות.

כפפות טיולים

אלה צריכים להיות עמידים למים, עמידים לרוח ובאופן אידיאלי משאירים אותך עם קצת ניידות בידיים לתפיסה, פתיחה וכו '.

גרבי טיולים

גרביים טובים חשובים כמו מגפיים טובים. כדאי להשיג גרבי טיול טובים המשלימים את נעלי הטיול או הנעליים שלכם על מנת להבטיח נוחות מירבית ולהימנע משלפוחית ​​האימה!

חבילת יום או טכני

אתה כמובן צריך משהו כדי לשאת את הציוד הנוסף שלך וכמה ציוד בסיסי כך שיהיה נוח חבילת יום על הגב שלך חובה.

מגפי ונעלי טיולים

חשיבות מרכזית בעת טיול. אתה צריך את נעלי הטיול או הנעליים המתאימות לאקלים ולמזג האוויר בו אתה מטייל. זה צריך להיות בכושר טוב וגם המגף או הנעל שלך צריכים להיפרץ פנימה. כדאי לשבור אותם, בבית או מסביב לבלוק לפני שאי פעם השתמשת בהם בטיול. תמיד ללבוש את גרבי הטיול שלך כשאתה פורץ מגף טיולים!

מעיל טיולים עמיד למים

זה באמת תלוי באיזה אקלים אתה מטייל אבל תמיד יורד גשם מתישהו אז אתה צריך שיהיה לך את מעיל הטיולים העמיד למים. ישנן אפשרויות רבות לבחירה, לרבות מהן יש שכבות ניתנות ולכן ניתן להתאים אותן לשימוש בכל ימות השנה.

בגדי טיולים נוספים

לבוש נוסף הוא חובה אם אתה עובר ויוצא מטמפרטורות ומזג אוויר שונים שיכולים לקרות בקלות רבה ככל שאתה עולה במעלה הר. תמיד טוב שיש קצת יותר מפחות אני חושב.

רשימה זו אינה ממצה אך היא מפרטת כמה מהדברים המרכזיים שכדאי לקחת איתך לטיול היום שלך. להיות מוכן ככל האפשר יבטיח לך טיול נוח ומהנה ככל האפשר.


Source by Col Heaney

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.