שבילי אופניים ואופניים באגם האוואסו סיטי

באגם האוואסו סיטי יש כמה ממסלולי האופניים והאופניים הטובים ביותר בעולם. אם אתה אוהב לחקור שבילים באופניים שלך, העיר הזו יכולה להיות המקום המתאים ביותר עבורך. יש הרבה שטחים פתוחים בהם תוכלו לטייל באגם האוואסו סיטי בתוך אוויר צח ורצועות ענק של שמים כחולים. מלבד השבילים ההרריים והכבישים הפתוחים הבלתי נגמרים, יש כאן עוד מספר שבילים המתאימים לכל סוגי רוכבי האופניים. אם אתם הרפתקנים בנפשכם, ישנם השבילים הגסים בהם תוכלו לנסות את מומחיותכם, ואילו אם אתם מוכנים לרכיבה על אופניים מרגיעים, תוכלו לצאת לשבילים המרוצפים היטב של אגם האוואסו.

ללא קשר לסוג הרכיבה המתאים לך, השבילים ותנאי מזג האוויר בעיר פשוט מושלמים לטיול אופניים. אם יוצאים לחוויית רכיבה על אופניים במקומות כמו שביל האי, לא רק שתעשו קצת פעילות גופנית טובה, אלא גם תחושו חיוניות, הודות לכמה מהסצנות הטבעיות עוצרות הנשימה של העיר.

אם אתה אופנוע בנשמה, לא יכול להיות מקום טוב יותר מאגם האוואסו סיטי. יש כאן אזורים כמו פארק שרה שמתאים הן לאופנוען חובב והן לאופנוען. במקומות אלה, תקבל הזדמנות לבחון את מיומנות האופניים שלך בכל דרגות הקושי. התכונה הטובה ביותר במקום זה היא שאין צורך להביא אופניים משלכם; יש הרבה עמותות להשכרת אופניים בכל מסלולי האופניים האלה שדואגות למהירות האדרנלין שלכם.

אם אתה רוכב מנוסה למדי עם שבילים סלולים ושטוחים שיש להם כמה עליות וירידות, אתה עשוי אפילו לפגוע במסלול של 8.5 קילומטרים המקביל לכביש 95 של אריזונה דרך העיר, מצפון לדרום.

הזמן הטוב ביותר בשנה לרכוב על אופני ההרים היפים אך המחוספסים של אגם האוואסו הוא מאוקטובר עד אפריל. עם זאת, סביר להניח שתתקלו כאן באופנוענים להוטים, לאורך כל השנה. לשבילים כאן לא רק יש תנועה דלילה, אלא ידועים גם בנופים מדהימים של פסגת ההר, ובכך הופכים את המקום ליעד מתאים ליהנות מרכיבה על אופניים תוך ריענון נפשותיכם העייפות.

השבילים הרבים באגם האוואסו סיטי מתאימים לאנשים בכל הגילאים. אתה רק צריך לבחור את המעניין ביותר עבורך. במהלך כל השנה מתקיימים מספר אירועים במסלולי אופניים ורכיבה על אופניים אלה בעיר. אתה יכול בקלות להיות חלק מאירועים אלה ולהוסיף התרגשות לחווית האופניים או הרכיבה שלך.


Source by Michelle Crossley

About admin

Check Also

5 דברים שעליכם לעשות בנאפולי, איטליה

נאפולי היא ביתם של כל הדברים הטובים – פיצה, ג'לטו, אמני מנדולינה ואתרים היסטוריים מדהימים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.