שמחת התרמילאים

שמעתם על נרקומנים שנוסעים עם תרמיליהם כשהם קולעים אופציות זולות לטייל במקומות? הם נקראים "תרמילאים" ואופן הנסיעה שלהם נקרא תרמילאים.

"תרמילאים הם מטיילים קלים בתום לב שנוסעים למקומות מרוחקים בתקציב. הם מדלגים על הנוחות של סוכנויות נסיעות המציעות טיולים מתוכננים, כולל מדריכי טיולים ומסלולים מפורטים.

תרמילאים דורשים הרבה מחקר. תרמילאים אינם תלויים בסיורים ארוזים של סוכני נסיעות מכיוון שהם עושים מסלולים משלהם. הם מחפשים אכסניות זולות אך מתאימות. הם גם חוקרים הרבה על מחיר האוכל המקומי והיכן למצוא אותם. ערכו רשימה של מקומות תיירותיים לראות ומצאו דרך לנווט מנקודה אחת לאחרת. והכי חשוב, רצוי לחשב את התקציב לטיול מראש.

רוב התרמילאים מחפשים השראה ורעיונות מאתרי טיולים ובלוגים לטיולים. לעתים קרובות הם מתכננים את מסלולי הטיול שלהם במסעם של מטיילים אחרים או שהם עושים מסלול משלהם.

חלק מהאנשים תוהים לעתים קרובות מדוע חלק מהמטיילים אוהבים תרמילאים, במקום הסיורים הארוזים המקובלים שבדרך כלל נוחים יותר. התשובה היא שלתרמילאים יש יתרונות רבים ביניהם:

1. רכישת חכמה חדשה

דבר אחד חשוב בדרך הטיול הצנועה הזו הוא שתלמדו משהו חדש בדרך. אתה יכול גם ללמוד הרבה על אנשים, תרבות ורעיונות מהחוויות שלך ממקור ראשון. זו גם הזדמנות טובה ללמוד משהו חדש על עצמך.

2. המראות

המראות הם הסיבות העיקריות לכך שתיירים מבקרים במקום ותרמילאים רואים לעתים קרובות אתרי תיירות באור אחר. זה שונה לגמרי עם סיורים ארוזים שבהם מביאים אותך למקום מסוים ומותר לך רק לבקר באתרים מסוימים בזמן מוגבל.

3. הזמן האישי שלך להרהר

תרמילאים נהנים מזמנם האישי והם במקרה חווים שבזמן הנסיעה שלהם – שעות ארוכות של נסיעה באוטובוסים המגיעים למקום תיירותי, או זמנם בטלה בהוסטל. אלה זמנים נהדרים להתפעל מיופיו של הנוף או אפילו לקבל מספיק זמן להרהור אישי.

4. הכירו את האדם המטייל אתכם

טיול מחזק קשרים ומערכות יחסים בין בני לוויה, ומסלול תרמילאים כרוך לעתים קרובות בעבודת צוות ובקשר רב. סביר להניח שיתעוררו בעיות וצרות לאורך המסע והתגובה והיחס שלך למצב יעלו בסופו של דבר. בהתבסס על מצבים כאלה, תלמדו משהו אחד על השני ותבינו גם את התאימות שלכם זה לזה.

5. מפגש עם אנשים חדשים

תרמילאים יוצרים הזדמנויות לפגוש מטיילים ומקומיים כאחד. זוהי דרך טובה להתרועע ולשתף סיפורי טיולים ולמצוא חברים חדשים וחברי טיול עתידיים.

6. מזג האוויר

"מזג אוויר" הוא פתיחת שיחה טובה ולכל מקום יש תנאי מזג אוויר שונים. זה משהו שתרמילאים צריכים לקחת בחשבון מכיוון שמשקל התרמילים תלוי במצב מזג האוויר של יעדם.

7. האוכל

אוכל הוא גם סוג של חוויה. החיך שלך לא צריך להיות מוגבל לאוכל שאתה רגיל לאכול בבית. מזונות מלמדים אותנו רבות על תרבות המקום וגם מרחיבים את הידע הקולינרי.

8. האימון

תרמילאים אינם זרים לכמות המאומצת של עבודת הרגליים שחווים בנסיעות. המשקל הנוסף של התרמיל מעניק גם רמת קושי נוספת, מה שגורם לך להיראות כאילו אתה גם מתאמן.

9. אריזה על ביטחון

תרמילאים הם גם מגביר ביטחון משמעותי. תרמילאים בודדים רואים בנסיעות לבד חוויה שמשנה את החיים כי זה עוזר להם להבין שהם מסוגלים להפוך לעצמאים. העצמאות מעצימה מאוד. זה נותן לאנשים נקודת מבט מחודשת יותר בחיים.

10. תחיה יותר

טיולים איכשהו עוזרים לך לטהר רעלים מלחצים. 'עייפות' אלה מתוקנות על ידי הטבע באמצעות נשימה של אוויר צח, אכילת מוצרים אורגניים טריים המיוצרים על ידי המקומיים. תפיסת העצמאות החדשה שלך הופכת אותך לאופטימי יותר. דברים אלה דוחים את הסיכויים שלך לחלות ולנסוע יש בזה מרכיב ריפוי.

בהתחשב בנקודות שהוזכרו לעיל, תרמיל לא ממש רעיון רע. זו בהחלט חוויה נהדרת שכל נוסע והרפתקן צריך לנסות אפילו פעם אחת בחייו.


Source by Terence Zweni

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.