תרמילאים: טיפים לעזרה ראשונה

המוקד של היום יהיה בכמה עצות לעזרה ראשונה. זו בשום אופן לא רשימה מלאה של מצבי החירום האפשריים שבהם אתה עלול להתמודד. זו הסיבה שהבאת ערכת עזרה ראשונה ומדריך הם חלק חיוני בציוד התרמיל שלך.

שני קשיים אפשריים שהם חמורים מאוד הם היפרתרמיה והיפותרמיה. כאשר טמפרטורת הליבה שלך יורדת מתחת לנורמלי זה ידוע בשם היפותרמיה. הסימפטומים שאתה עשוי לראות הם צמרמורת, צמרמורות וחוסר תיאום. המצוקה הנוספת שאתה עלול להתמודד איתה היא היפרתרמיה, כלומר כאשר אתה מתחמם יתר על המידה מכיוון שלא ניתן לשחרר את חום הגוף הפנימי שלך מספיק מהר. היפרתרמיה מופיעה בעיקר בשעות הקיץ והסימנים מורכבים מבחילות, הקאות, סחרחורת, התכווצויות שרירים, עייפות, כאבי ראש וחולשה. כמה נסיבות אחרות שיכולות לגרום לך לאומללות הן שלפוחיות. שלפוחית ​​הרתעה מתחילה למעשה ברכישת הנעלה הנכונה. דבר נוסף שכדאי לזכור בבחירת ההנעלה הוא לוודא שתנסה אותם עם אותן גרביים בהן תטייל.

בזמן שאתה מטייל, חשוב לשמור על היציבה הנכונה מכיוון שהיא תעזור להפחית את העומס על השרירים שלך. ההליכה שלך צריכה להיות עם הראש למעלה, הכתפיים לאחור, רגועות, ומניפות את הידיים. עוד טיפ משמעותי הוא להכין את עצמך עם קצב הליכה טוב. פשוט התחל את הטיול שלך במה שמרגיש לך טבעי. הגדרת הקצב שלך קלה כשאתה לבד, אך הופך להיות הרבה יותר מאתגר בעת טיול עם בן זוג או קבוצה. הסיבה לקושי זה היא מכיוון שעם בן זוג או קבוצה הקצב שלך חייב להיות זה של האדם בעל הקצב האיטי ביותר. ניסיון לקבוע קצב מהיר יותר עלול לגרום לפציעה של האדם שמנסה לעמוד בקצב. כמו כן, ייתכן שתגלו שהמטיילים האלה מתעצבנים ומצוקים. לא ככה נהנים כשאתם תרמילים. זכור כי בטיחות תמיד צריכה להיות במקום הראשון. שמור את העיניים פקוחות והיה מודע לסביבתך ולאן אתה הולך. מסלולים לא תמיד יהיו חלקים, אבל יהיו חורים, חורים ומפגעים אחרים שיכולים להכשיל אותך.

הצעות בסיסיות אחרות לעזרה ראשונה מורכבות מהגנה על עצמך מפני כוויות שמש. לשם כך יש ללבוש קרם הגנה וכובע בעל שוליים רחבים להגנה על הפנים שלך. לצוואר ולאוזניים הייתי מציע לך ללבוש צעיף כלשהו שיכסה את שני האזורים הללו. בשלב הבא זמין תמיד דוחה חרקים מכיוון שאין דרך להימלט מאותם יתושים ומחרקים אחרים. אפשרות נוספת שתוכל לבחור להגנה על החרקים היא השקעה בבגדי חרקים. אתה יכול למצוא את הבגד הזה רק לראש שלך או לכסות את כל גופך. וודא שבזמן שאתה נמצא בהרפתקת התרמילאים הזו אתה שומר על עצמך מוזן היטב, נוזל ומנוח. לבסוף, וודא שפריטים כמו בגדים, תרסיס חרקים או כל דבר אחר שתצטרך להשתמש בהם לטיול של היום הבא יהיו זמינים. זה יחסוך זמן והחמרה מהצורך לחפור בחבילה שלך ולנסות למצוא משהו.


Source by Louis J Comeau

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.