תרמילאים 101: 5 טיפים יעילים לאריזה קלה

אם אתה יוצא לטיול תרמילאים, המטרה שלך היא לארוז קל. זכור, אתה תשא משקל זה לרוב. אבל זה לא אומר שאתה צריך להקריב דברים שאתה צריך רק כדי שיהיה לך חבילה קלה. עם הארגון הנכון, תוכל להביא את כל הדברים החשובים שלך מבלי שתצטרך לשבור את הגב כשאתה חבילה.

עקוב אחר הטיפים האפקטיביים הבאים לאריזה קלה:

ארוז את הבגדים הנכונים

בחירת סוג הבגדים וההנעלה שתביא תשפיע מאוד על טיול התרמילאים שלך. לא רק שזה יעשה הרבה לנוחותך על השביל, אלא שזה גם משפיע על משקל החבילה שלך. בעת בחירת בגדים, לכו על חומרים סינתטיים קלים. הם לא רק שוקלים פחות מרוב החומרים, אלא הם מצוינים גם לספוג לחות וזיעה. אל תביאו כותנה או ג'ינס – הם לא טובים על השביל ובנוסף מקבלים ממש כבדים כשהם רטובים.

כמו כן, זרוק את המגפיים – במקום זאת, לך על רצים בשביל כיוון שהם נוחים יותר וקלים יותר.

לשתות

כל מטייל ותרמילאי יודע שמספיק מים הוא חובה בשביל. אתה גם יודע שהמים שאתה נושא הם חלק גדול ממשקל החבילה שלך. מה שאתה יכול לעשות הוא לשתות ליד מקור המים, ואז למלא את הבקבוק שלך בדיוק מספיק כדי להביא לך את הבקבוק הבא.

ייבש את הציוד שלך

טל ולחות יכולים לכסות את כל שטח האוהל שלך ולהוסיף כמה גרם למשקלו. אולי זה לא נראה הרבה, אבל כנראה גם הבגדים, הברזנטים וציוד הקמפינג שלך מכוסים, ומוסיפים משקל רב יותר לחבילה שלך ממה שאתה יודע. הקפד לייבש אותם לפני האריזה!

לך על שק שינה למטה

בהשוואה לשק שינה מחומר סינטטי, שק שינה פוך קל יותר וקומפקטי יותר. הוא גם חם יותר, וזה אידיאלי לתרמילאים. הקפידו לארוז ספינת אריזה יבשה באיכות טובה כדי למנוע רטיבות!

חלקו את המשקל

אם אתה תרמיל עם משפחה או חברים, זה לא הגיוני שכל אחד מכם יביא ציוד בישול משלו, אוהל משלו וכו '. תרגלו את הבישול והשינה ושתפו את העומס בין חברי הקבוצה שלכם. בדרך זו, כל אחד מכם נושא פחות!

בצע את 5 הדרכים היעילות לאריזה קלה לטיול התרמילאים הבא שלך ולא תצטרך לדאוג למשקל החבילה שלך!


Source by Daniel J. Smith

About admin

Check Also

5 טעויות טיול נפוצות שכדאי להימנע מהעובדים הראשונים

הכנה לטיול בחוץ היא חלק גדול מההרפתקה. לטיול ראשון, גם אם הוא קצר במסלול סמוך, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.