תרמיל תקציב לאגם החץ בפארק הלאומי קרחון

אגם החץ ממוקם בפארק הלאומי קרחון. בנסיעה לקרחון אתה נוסע דרך גבעות מתגלגלות רק כדי לראות פתאום את הפלא הגיאולוגי הזה של הרים ענקיים הבולטים מהנוף. הקרחון, הידוע ביערות בתוליו, אגמים וכרי דשא אלפיניים, הרים סלעיים וחיות בר מגוונות, הוא באמת מקום ייחודי. הכרתי אנשים שטיילו ברחבי העולם ועדיין אומרים שזה המקום החיצוני האהוב עליהם עלי אדמות. עם יותר מ -700 קילומטרים של שבילים, הרים ואגמים, הקרחון הוא גן עדן להרפתקנים.

השביל לאגם החץ מתחיל לטפס מיד בקצב מתון וממשיך עד לראש הרכס (2.5 מייל). ישנם רק כמה נקודות תצפית בהן תוכל לראות את אגם מקדונלד. בראש הרכס יש שלט המעיד על תצפית אש ישנה. השביל לתצפית זו ישן וכמעט נעלם.

השביל נע דרך אוכף רחב ואז יורד בתלילות באמצעות מתגים לעמק נחל קמאס. קצת יותר משלושה קילומטרים המסלול מתפתל, עובר שמאלה לאגם רודגר וימין אל טרוטות, חץ, קאמאס, אוונג'לין ואגמי רוגר. פנה ימינה. אתר קמפינג ישן יושב במרחק של 25 קילומטרים במעלה השביל לאורך אגם טרוטה. יש אגם גדול על פני אגם טרוטות שמועיל לדיג. דובים חוצים גם את הלוג'אם הזה. אחת ההריגות הראשונות שנרשמו של מבקר בפארק על ידי דוב אירעה במקום זה. כבר אין אתר קמפינג באגם טרוטות.

אתר הקמפינג הראשי בחוף האחורי נמצא במרחק של 3.5 קילומטרים במעלה השביל באגם החץ. זהו קמפינג קטן עם אזור הכנת אוכל טוב; מוט דוב, חסוי ו -2 מסילות תלייה. השביל לראש האגם דורש חציית נחל למרגלות האגם. יש אבני דריכה, אך הן חלקלקות וחלקן שקועות מעט. הנחל הוא רק רגל עמוק במעבר ומרגיש טוב ברגליים עייפות.

השביל מאגם החץ לאגם קמאס מתוחזק היטב ומספק נופים מרהיבים. יש אתר קמפינג באגם קמאס. אזור הכנת האוכל חשוף מאוד לרוח מהאגם. אגם אוונג'לין ואגם רוגר ממוקמים יותר במעלה העמק ודורשים הרבה שטחים כדי להגיע. ישנם כרי דשא לחים גדולים מעל אגם קמאס עם הרבה איילים וסימני צבאים. יש הרבה מדרונות חשופים בעמק הזה והוא מיקום לח והופך אותו לאידיאלי לשיחי פירות יער. המשמעות היא גם שמדובר במדינת דובים רצינית.

לתקנות והנחיות עדכניות ראו באתר פארק:

שירות הפארק הלאומי בפארק הלאומי קרחון

ת.ד. 128 קרחון מערב, MT 59936

(406) 888-7800

(406) 8887808 פקס

http://www.nps.gov/glac/ אתר אינטרנט


Source by Gregory Rouse

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.