3 דברים שאסור לך לעשות בזמן טיול

טיול אכן הוא פעילות מהנה – אתה יכול לראות סצנות טבע יפות באמת, לנשום אוויר צח ופשוט ליהנות מהשקט והשלווה בחיק הטבע. אבל טיולים יכולים גם לגרום נזק במיוחד אם אתה מתחיל שאינו בא מוכן ואינך נוקט באמצעי הזהירות הדרושים.

יש הרבה מה ללמוד על פעילות חוצות נפלאה זו ולפני שאתה יוצא לטיול הראשון שלך, כדאי ללמוד את טעויות הטיול הנפוצות ביותר כדי שתוכל להימנע מהן. בדרך זו תוכל לבצע את הטיול הראשון שלך בהצלחה.

להלן 3 דברים שאסור לך לעשות בזמן טיול:

טיול לבד

לצאת לבד לטיול הראשון שלך אי פעם הוא לא פשוט. מתחילים צריכים תמיד לטייל עם קבוצה, מדריך או לפחות מישהו עם ניסיון או ידע באזור. אפילו כמה מטיילים מנוסים לא יוצאים לבד, במיוחד אם הם לא מכירים את השביל. אז אל תחשוב שזה יהיה כמו טיול בפארק. זכור, ביטחון עצמי יתר יכול להיות קטלני!

אם עליכם לטייל לבד (מה שלא מומלץ), הקפידו להביא ניווט, לעולם אל תרדו מהשביל ותודיעו לאחרים מתי והיכן אתם מטיילים ובאיזו שעה אתם מצפים לחזור. בדרך זו, המגיבים יידעו היכן למצוא אתכם אם לא תחזרו בזמן.

לבשו את הבגדים הלא נכונים

גם אם אתם מטיילים רק במרחק קצר, חשוב ללבוש בגדים מתאימים ונוחים בשביל. אל תלבש כותנה או ג'ינס. במקום זאת, לך על בגדים קלים המנדפים לחות – הוסף שכבות כשהוא מתקרר והסר שכבות כשהוא מתחמם.

השתמש רק בגרביים טובות ובנעליים נוחות כדי להגן על כפות הרגליים (ללא כפכפים!) – שום דבר לא הורס טיול ביום מהר יותר משל שלפוחית!

הביאו את החטיפים הלא נכונים

יהיה עליך לארוז כמות טובה של חטיפים ומשקאות מזינים (מספיק לאורך הטיול שלך) בכדי לשמור על אנרגיות. אל תביאו ג'אנק פוד או ממתקים ללא ערך תזונתי תורמים דבר לגופכם בזמן הטיול.

החטיפים הקלאסיים הטובים לשביל כוללים תערובת שבילים, בשר בקר וטריפי אנרגיה. חטיפים מלוחים כמו בייגלה הם אידיאליים, כמו גם הם מחליפים את המלח שאבד מזיעה. בעוד משקאות אנרגיה ממלאים את האלקטרוליטים, אין דבר שיגבר על חידוש ורענון גופך מאשר מים, לכן הקפד לשמור על לחות על השביל.

יש הרבה מה ללמוד ברגע שנכנסים לעולם הטיול הנפלא. אבל כמתחיל, חשוב לדעת את הדברים שאסור לך לעשות בזמן טיול!


Source by Daniel J. Smith

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.