5 הפתעות בביטוח נסיעות באותיות קטנות

למרבה הצער, ביטוח נסיעות הוא הוצאה נוספת אך חשובה. זה עוזר לך לכסות מצבים בלתי צפויים כמו ביטולי טיסה, אובדן רכוש ועלויות רפואיות. עם זאת, זה יכול להיות מסובך לבחור את המדיניות הטובה ביותר. לפעמים הפרטים מורכבים מדי שהם יכולים לפגוע בטענות שלך אם המצב דורש זאת. להנחייתך, להלן חמש הפתעות ביטוח נסיעות הדפסים קטנים שכדאי שתדע.

1. אין טענות להיסטוריה רפואית לא מוצהרת

אם יש לך מצבים רפואיים, חשוב לחשוף מידע כזה לסוכן הביטוח שלך. אבל אתה צריך לצפות לעלייה בעלות הכיסוי הביטוחי ברגע שהם יודעים על בעיות הבריאות שלך. זו אחת הסיבות מדוע חלק מהמטיילים בוחרים להסתיר את התנאים הקיימים להם. עם זאת, אי מסירת ההיסטוריה הרפואית למבטח שלך עלולה לגרום לדחיית טענותיך. במידת האפשר, חשוף כל פרט בנוגע לבריאותך. הפוליסה שלך תכסה את ההוצאות הרפואיות שלך אם יקרה לך משהו בזמן הנסיעה.

2. כיסוי לוסt רכוש

הקפד לבדוק את הביטוחים הקטנים ולוודא שהפוליסה שבחרת מכסה רכוש שאבד או נגנב. זה מועיל במיוחד אם אתה נוסע עם סכום כסף גדול. בפוליסות ביטוח נסיעות רבות יש כיסוי רק לכסף שאבד, נגנב או נעלם בטעות. יש גם כיסוי לאובדן או חסר מזומנים שנשמרו בכספת החדר שלך.

3. בדוק את גבולות המדיניות

כואב הלב לגלות כי לפוליסה שלך אין כיסוי כאשר רצית לדרוש קצת כסף על דברים גנובים או שאבדו. הביטוח שלך הופך להיות חסר תועלת אם אינך יכול לנצל אותו. כדי להימנע מבזבוז, קרא את ביטוח הנסיעות באותיות קטנות ובדוק את מגבלת הפוליסה. דע כמה אתה יכול לתבוע בגין ביטול, אובדן מזוודות וחסר מזומנים. חשוב לשחק בבטחה. אחרת, אתה עלול להיות מופתע לראות שטרות בלתי צפויים על סף דלתך.

4. אין כיסוי לאוברטימה פרק זמן

דבר מפתיע נוסף בביטוח נסיעות הדפסים קטנים הוא שאין כיסוי אם תגיש תביעה מעבר לתקופה. גם אם זה רק יום אחד, חברת הביטוח שלך לא תשלם תביעות בגין שעות נוספות. כדי למנוע זאת, בדוק את מספר הימים שהפוליסה שבחרת תכסה בעת נסיעה לחו"ל לפני ביצוע הרכישה. גבולות הפוליסה משתנים מחברה אחת לאחרת, לכן הקפד לקבל את המידע הדרוש לך.

5. לא כל פוליסת הביטוח מכסה את כל היעדים

מוּפתָע? אל תהיה. חלק מהדפסים קטנים עשויים לגלות כי אין להם כיסוי עבור חלק מיעדי הטיול. לפני רכישת פוליסת הביטוח, וודא כי היא מכסה את יעדך. מדינות כמו ארה"ב, קנדה, טורקיה, האיים הקנריים והאיים הקריביים עשויות להיות בעלות כיסוי שונה שאינו נכלל במדיניות המועדפת עליך. בדוק זאת קודם כל כדי להימנע מהוצאות יקרות לאחר הנסיעה שלך.

להסיר

הנה לך. לאחר שבועות של תכנון הטיול המיוחל, כבר הזמנתם את הטיסה וקניתם את הכרטיסים. מרגש, לא? לאחר ביצוע ההזמנה, השלב הבא הוא רכישת ביטוח נסיעות.

כעת, אתה יכול ללכת על הפוליסה הזולה ביותר מכיוון שאתה חושב שזו הדרך הקלה ביותר. אבל לא. בחירה בביטוח הנסיעות הזול ביותר אינה אידיאלית. עליך לבדוק היטב את האותיות הקטנות ולוודא שמדיניותך מציעה את ההגנה הדרושה לך.


Source by Neil Clymer

About admin

Check Also

כיצד לקבל ביטוח נסיעות תקציב לסטודנטים

העולם הוא מקום קטן יותר כיום וסטודנטים נוסעים באופן קבוע לחו"ל כדי ללמוד. או שאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments

אין תגובות להציג.