5 טעויות טיול נפוצות שכדאי להימנע מהעובדים הראשונים

הכנה לטיול בחוץ היא חלק גדול מההרפתקה. לטיול ראשון, גם אם הוא קצר במסלול סמוך, תמיד צריך להגיע מוכן. טעויות פשוטות עלולות להוביל לבעיות גדולות בזמן הטיול. אז ממה שאתה לובש לאוכל ולציוד שאתה מביא, צריך לחשוב הכל כמו שצריך.

כדי להבטיח טיול ראשון בהפלגה חלקה, הימנע מטעויות הטיול הנפוצות האלה שעושים בדרך כלל טיימרים ראשונים:

בחירת התרמיל הלא נכון

מטיילים רבים בפעם הראשונה טועים בבחירת תרמיל רק בגלל שהוא קל, וזהו. חבילה טובה משפיעה רבות על הרפתקת הטיולים שלך. כדאי לשקול את הגודל וההתאמה, האיכות והשימושיות.

בבחירת תרמיל לטיולים, קחו בחשבון את מזג האוויר, העונה, כמה זמן הטיול שלכם וכמה רחוק אתם הולכים.

לובש בגדים לא נכונים

אתה חושב, זה רק טיול של יום ואסור לך להקדיש מחשבה רבה למה אתה הולך ללבוש – לא נכון. טיול קצר או ארוך, ביגוד מתאים חשוב להבטיח נוחות על השביל. בד כותנה, אפילו קל משקל, לוקח זמן להתייבש מזיעה (או מגשם). זה מגביר את הסיכון להיפותרמיה.

בחר במקום בדים מנדפים כמו פוליאסטר וצמר. אל תשכח ללבוש גם גרביים והנעלה נוחים!

לא להביא ערכת עזרה ראשונה

בחוץ מועד מועד לתאונות ואם אתה טירון בטיולים, עליך לבוא מוכן במקרה חירום רפואי, האם זה יכול להיות גירוד, סדק, אלרגיה או נשיכת נחש. ארזו ערכת עזרה ראשונה המתאימה לאורך הטיול ולגודל הקבוצה שלכם. אם יש פריט שאינך יודע כיצד להשתמש בו, הקפד ללמוד לפני כן. בטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך.

לא אוכלים ארוחת בוקר

ארוחת הבוקר אכן היא הארוחה החשובה ביותר ביום. לפני הטיול, אתה צריך את כל האנרגיה שאתה יכול לקבל מארוחה בריאה ומאוזנת. בחר מזונות עשירים בסיבים וחלבונים כדי לשמור על חילוף החומרים שלך וכדי להמריץ אותך. שייקים, יוגורט עם פירות וגרנולה או כמה ביצים הם דוגמאות טובות.

מאמץ יתר על המידה

תמיד בחר שביל שמתאים לך. אם אתה מתחיל, צא קודם בכמה מסלולים קלים, רצוי עם מדריך. הקצב את עצמך כראוי ותנוח כאשר אתה עייף. אל תחושו לחץ על הקצב עם המטיילים האחרים.

הצילו את עצמכם מצרות – הימנעו מטעויות הטיול הנפוצות האלה!


Source by Daniel J. Smith

About admin

Check Also

מסלול הטיול בנאוקלופט נמיביה – 8 ימים בשממה מופלאה

תארו לעצמכם מקום כה מרוחק, עד שלא תראו בן אדם אחר במשך ימים. תארו לעצמכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.