7 סיפורים מוזרים שבהם שולמו ביטוח נסיעות

כשאתה מבקש ביטוח נסיעות קבוצתי או משפחתי, תמיד כדאי לקרוא את האותיות הקטנות לפני שתחתום על משהו. פעולה זו מסייעת לך להבין טוב יותר היכן אתה מכוסה ואיפה אינך.

עם זאת, ישנם כמה אירועים שפשוט מוזרים מכדי להיות רשומים באותיות הקטנות. להלן שבעה מהטובים שבהם שולמו התביעות בהצלחה.

1. קוקוסים נופלים – מטייל בסרי לנקה נפצע עקב נפילת קוקוס על ראשה והתמזל מזלו להיות מבוטח כשזה קרה. זוהי למעשה בעיה שכיחה למדי באזורים הטרופיים, וזו הסיבה שלעיתים קרובות אתה רואה עצי קוקוס נטולי אגוזים על החופים של אתרי נופש ובתי מלון.

2. אוצר קבור – שני ילדים בעלי כוונות טובות בקורנוול לקחו על עצמם להגן על מצלמת הוידאו השייכת להוריהם על ידי הטמנתה בחול. לרוע המזל הם שכחו היכן קברו אותו, אך המבטחים שילמו בדיוק אותו דבר. ייתכן שתרצה להרחיב את ביטוח הנסיעות המשפחתי שלך כך שיכלול את הגאדג'טים שלך, במיוחד אם הם יקרים מספיק כדי להצדיק את ההגנה הנוספת.

3. השתוללות מכרסמים – אחד התורמים ל- BusinessBalls.com שיתף כיצד לקוח שלו שבר זרוע על אופניים לעבודה. הסיבה? עדר חזירים ניסו אותו מהכביש! חקלאי מקומי תמך בסיפורו, וסיפר כיצד נמנאותיו של בתו נמלטו וגדלו לממדים דמויי מגפה. סביר להניח שלא תברחו מהכביש על ידי חזירי ים, אך בעלי חיים עלולים להוות סכנה כאשר אתם בחו"ל – גדולים או קטנים.

4. קרנפים רעבים – אם מדברים על בעלי חיים, נוסע אוסטרלי באפריקה התנדב לעזור בגן חיות מקומי. לרוע המזל, המסכן איבד אצבע כאשר קרנף נשך אותה לגמרי. זה משתלם בבירור לא לזלזל בבעלי חיים, בין אם אתה בטבע ובין אם בגבולות גן חיות.

5. אטרקציה קטלנית – בריטי צעיר אחד שבר את אפו כשנכנס למקלט אוטובוסים באתונה. הוא טען שהסיח את דעתו מקבוצת נשים בביקיני ולמזלו, ספק הביטוח שלו שילם! לפעמים משתלם להיות כנים ופשוטים במקרים אלה, אם כי יכול להיות שקצת בעייתי שבני זוג ישתמשו בתירוץ זה בכל הנוגע לביטוח נסיעות משפחתי.

6. קדימה כף הרגל הטובה ביותר – נוסע בפיג'י ניסה דיג חנית ובתשוקתו, הוא טעה ברגלו בדג – אפשר לנחש מה קרה אחר כך! הספק במקרה זה היה אדיב מספיק כדי לכסות את התאונה, שקל היה לפטור אותה כפגיעה עצמית אם היו פחות מוכרים.

7. No-Show Snow-אישה שרוצה לבדוק את המגלשיים החדשים שלה במסלול שהגישה תשלומים מחברת הביטוח שלה בשל חוסר בשלג כשהגיעה. חלק מהספקים מבטיחים אירועים ספציפיים במהלך הטיול, כמו סקי או רכיבה על סוסים, כך שכדאי לבדוק את החוזה כדי לבדוק אם אתה תהיה מכוסה בשל גורמים שאינם בשליטתך.

אמנם הסיפורים האלה למעלה נשמעים מוזרים מכדי לקרות לך, אך ראוי לציין שהם אכן קרו. אתה תהיה אסיר תודה על ההגנה על חבילות ביטוח נסיעות בודדות או משפחתיות אם יקרה לך משהו מוזר לא פחות!


Source by Patrick Chong

About admin

Check Also

תוכניות ביטוח נסיעות לחו"ל – עולה פחות ומציעה יותר

כולם משתוקקים לחופשות ליהנות מזמן איכות עם יקיריהם וההודים אינם יוצאי דופן. תחום הנסיעות היוצאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ads

Recent Comments

אין תגובות להציג.